Skip to main content

Propojení mezi Diablo 4 s KFC lze využít i v ČR

Jak získat unikátní předměty do hry?

KFC se připojilo k akčnímu světu Diabla. Díky spolupráci se společností Blizzard Entertainment, Inc. mají čeští hráči jedinečnou příležitost získat zdarma unikátní předměty pro Diablo IV. V restauracích KFC je nově v nabídce Diablo Box se stíracím losem s kódem, který mohou hráči využít přímo ve hře. Tyto exkluzivní doplňky lze získat pouze v KFC. Celá kampaň odstartovala 27. června a trvá do 31. července. Fanoušci kultovní akční hry se již ponořili do fantastického světa Diabla IV a užívají si výzvy, které hra přináší. Na ty, kteří chtějí posunout své herní dobrodružství ještě dál, čekají v KFC prémiové předměty.

„KFC a gaming jde krásně dohromady. Hráči se mohou plně ponořit do svého oblíbeného herního světa a u toho si pochutnají na Hot Wings z KFC. Věřím, že hráče potěší neopakovatelná možnost získat unikátní předměty a posunout tak svůj zážitek z hry Diablo IV o level výš,“ říká Ivana Makalová Dlouhá, ředitelka KFC pro Českou republiku a Rakousko.

Od 27. června najdou zákazníci v Diablo Boxu stírací los s exkluzivním vzhledem pro vybavení v Diablo IV. Diablo Box obsahuje 9 křupavých Hot Wings, velké hranolky a nápoj Mattoni THAI – vychutnat si tohle lahodné menu je tím nejlepším způsobem, jak oslavit vydání čtvrtého dílu Diabla.

Po dobu pěti týdnů najdou fanoušci v Diablo Boxu celou řadu předmětů. Těšit se mohou na předměty Pheasant Slayer, Thrumming Axle, Hand of Gallus, Foul Reaper a Batch Vessel of the Eleven. Každý týden najdou v boxu kód pro jiný předmět. Ti, kteří získají všechny stírací losy, vytvoří si z nich postavu Lilith, jednu z hlavních postav hry. Kódy pro uplatnění ve hře budou platné do 7. srpna letošního roku.

Každý předmět získají hráči vždy v příslušném týdnu akce:

  • 1. týden (27. června – 3. července) – Pheasant Slayer
  • 2. týden (4. – 10. července) – Thrumming Axle
  • 3. týden (11. – 17. července) – Hand of Gallus
  • 4. týden (18. – 24. července) – Batch Vessel of the Eleven
  • 5. týden (25. července – 1. srpna) – Foul Reaper

Read this next