Skip to main content

Dobré ráno s Eurogamerem - pátek, 25. listopadu

První epizoda Batman Telltale na PC zdarma, achievementy za Solitaire nebo Tron hra od tvůrců FEAR 3.

"Dobré ráno s Eurogamerem" vychází ve všední dny obvykle v 6:15 nebo v 9:15 a stručně shrnuje poslední aktuality z videoherního světa, abyste měli co číst cestou do školy, zaměstnání nebo doma u snídaně. Doporučujeme vám také přihlásit se k odběru pravidelného emailového newsletteru.

- Na Windows Store si můžete zdarma stáhnout první epizodu Batmana od Telltale. K dispozici jsou pak další tři díly. Nakonec bude mít Batman od Telltale pět epizod.

- Lego City Undercover bude mít port na Nintendo Switch. Samozřejmě bude i na PC, Xbox One a PS4 - to všechno na jaře 2017.

- Fotbalový simulátor PES 2017 má permanentní trial verzi. Trial Edition obsahuje devět licencovaných týmů jako Barcelona, Arsenal, týmy Německa či Francie, k dispozici jsou dvě arény a také plný přístup do tréninkového Skills Training. Celé je to propagace na PES League.

- Jste sběrateli Xbox achievementů? A věděli jste, že je nyní můžete sbírat i hraním Solitaire na iPhonu? Hra je k dispozici na Apple Store, ale i pro Android a podporuje Xbox achievementy, když se přihlásíte na Xbox účet.

- Líbil se vám soundtrack k Firewatch a jste hipsteři? Můžete si teď pořídit hudbu na vinylové desce. Balení vypadá moc pěkně.

- Takhle měla vypadat Tron hra, na které pracovali vývojáři FEAR 3, ale projekt byl nakonec zrušen.

Watch on YouTube

- Pokud jste to nezaznamenali, Steam spustil svůj podzimní výprodej a za vynikající ceny můžete koupit spoustu zajímavých her, například GOTY verzi Zaklínače 3, Far Cry Primal, Batman: Arkham Knight, 50 procent z ceny šlo i GTA 5 a spousta dalších.

- 75 procent slevu na Steamu má zrovna i Saints Row 4, což je hra, která právě dostala, tři roky po vydání, oficiální mod podporu. Vývojáři dodali do hry Steam Workshop podporu, která usnadňuje instalace i vytváření modů.

Read this next