Skip to main content
If you click on a link and make a purchase we may receive a small commission. Read our editorial policy.

Dobré ráno s Eurogamerem - úterý, 15. listopadu

Dnešní Halo výročí, Warframe update, PS4 reklama nebo Funko Pop verze Zaklínače.

"Dobré ráno s Eurogamerem" vychází ve všední dny obvykle v 6:15 nebo v 9:15 a stručně shrnuje poslední aktuality z videoherního světa, abyste měli co číst cestou do školy, zaměstnání nebo doma u snídaně. Doporučujeme vám také přihlásit se k odběru pravidelného emailového newsletteru.

- Právě dnes je 15. výročí existence Halo a 343 Industries při této příležitosti chystají něco speciálního. Proběhne livestream zhruba ve 22:30 našeho času. Co v něm uvidíme? To bude překvapení.

Watch on YouTube

- Warframe dostane na PC obrovský update s názvem The War Within. Do hry přibudou noví nepřátelé, zbraně a brnění, stejně jako spousta vylepšení samotné hry. Zatím není jasné, zda přídavek přijde také na PS4 a Xbox One.

Watch on YouTube

- The Walking Dead bude mít také svojí arcade verzi pro automaty. Vyjde v lednu příštího roku zatím pouze v USA a součástí bude velká kabina pro lepší zážitek.

Watch on YouTube

- PlayStation chce, abyste pojmenovali jejich nového medvěda.

- Když už jsme u Sony, mají docela pěknou vánoční reklamu.

Watch on YouTube

- This War of Mine: Anniversary Edition je již k dispozici. Jde o update zdarma se spoustou novinek. Původně vyšla hra už v listopadu 2014.

Watch on YouTube

- Jak se zdá, Funko Pop postavičkám neunikl ani Zaklínač. Můžete mít Funko Pop verzi Geralta, Ciri, Triss, Yennefer nebo Eredina.

Read this next