If you click on a link and make a purchase we may receive a small commission. Read our editorial policy.

Halo 1 Anniversary za nižší prodejní cenu

Reflektuje, že jde jen o předělávku.

Zatímco všichni žijí dnešním vydáním Uncharted 3 pro konkurenční PS3, domácí pobočka Microsoft přišla s tiskovou zprávou o vlajkové sérii pro Xbox 360. O hře Halo: Combat Evolved Anniversary sice mluví jako o sedmém dílu, ale v reálu je to spíš propracovaná předělávka. Jak známo, vznikla k příležitosti desátého výročí původní hry a vyjde už 15. listopadu (v anglické verzi s českým manuálem).

To reflektuje doporučená maloobchodní cena stanovená Microsoftem na 1290 Kč. Oproti tomu MOC předešlého dílu Halo: Reach z roku 2010 byla určena na vyšší částku 1499 Kč. Samozřejmě, obchody staronové Halo 1: Anniversary nabízejí výrazně levněji, Xzone dokonce jen za 949 Kč.

Níže dnešní trailer z remaku a oficiální popisek od výrobce.

Startovní trailer

"Halo: Combat Evolved Anniversary" je remake prvního dílu "Halo: Combat Evolved" pro Xbox 360, který celou sérii odstartoval na původní konzoli Xbox. Hra obsahuje kompletní kampaň známou všem fanouškům prvního dílu v propracovanější a realističtější grafice včetně možnosti v reálném čase přepínat mezi novým a původním grafickým enginem. Milovníci Halo se mohou těšit na podporu kooperativního režimu na Xbox Live, šestici původních multiplayerových map v novém grafickém kabátu, multiplayerový mód Firefight a podporu pohybového ovladače Kinect pro Xbox 360. Nové "Halo" navíc obsahuje plnou podporu stereoskopického 3D zobrazení.

Sign in and unlock a world of features

Get access to commenting, homepage personalisation, newsletters, and more!

In this article

Halo: Combat Evolved

PC

Related topics
About the Author
Jan Doskocil avatar

Jan Doskocil

EG.cz Managing Director

Comments