If you click on a link and make a purchase we may receive a small commission. Read our editorial policy.

Dragon Age 2 fotoseriál

Boje začnou brzy přituhovat.

Pro ty z vás, co ještě neměli příležitost si zahrát úterní demo a samozřejmě i pro všechny ostatní, co se na Dragon Age 2 těší, přinášíme sadu vybraných momentů.

Příbliží a hlavně popíší vám mnoho zajímavých momentů, na něž je možné při hraní narazit. Ukážeme si hlavní postavy, boje, nepřátele, uživatelské rozhraní a spoustu dalších maličkostí.

Výběr povolání. Ve dvojce opravdu těžká volba, jelikož má každé z nich něco do sebe. Mým oblíbeným se ale stal zloděj, který ve zbrojnici vyfasoval tyhle dvě krásné čepele.
Hawke v defaultní mužské podobě. Vedle něj pak jeho magicky nadaná sestra Bethany. Povšimněte si, že se vlasy a tón kůže hlavního hrdiny přenáší i na jeho sourozence.
Tohle je prozměnu ženská varianta hlavního hrdiny. Vzhledem trochu připomíná Morrigan, ale odlišností by se jistě našlo dost. Vlevo pak stojí hráčův mladší bratr, Carver.
A tady už je celá rodina pěkně pohromadě, vzadu se šedivými vlasy stojí matka všech tří sourozenců, Leandra Amell (a potencionální příbuzná šedého strážce - lidského mága z jedničky)
Příběhem hráče provádí Casandra Pentaghast, členka královské rodiny z Nevarry a zároveň i zmocněnkyně Oltáře, která šampióna Kirkwallu hledá, aby zabránila válce hrozící celému Thedasu.
Jeden z prvních bojů. Jak okolo vás nepřátelé utvoří takovéhle pěkné kolečko, tak je čas sáhnout po nějaké účinné plošné schopnosti.
Ledová magie v akci. Nejen, že vašim protivníkům způsobí vážná zranění, ona je zároveň i zpomalí. Navíc ji dobrovází moc pěkné efekty, ale to vlastně většinu vašich akcí.
Časem naštěstí potkáte i společníky, kteří vás budou na vašich cestách doprovázet. Zde je vidět i systém rozhovorů, který každé vybrané odpovědi přiřadí ikonku symbolizující tón vašeho hlasu.
Z rozhovoru se zrzavou válečnicí pak vyplyne, že také pochází ze zničeného Lotheringu, stejně, jako vy. I proto vám pomůže utéct.
Boje pak začnou přituhovat. Na tu pravou výzvu si ale stejně počkáme až do finální hry, v demu je totiž fixně nastavena pouze normální obtížnost.
A co by to bylo za Dragon Age bez draků. Ovšem tenhle konkrétně je tak trochu výjimečný.
About the Author

Martin Frey

Contributor

Comments