If you click on a link and make a purchase we may receive a small commission. Read our editorial policy.

Čeština bude i v Ghost of Tsushima

Sony potvrdila.

Bude to příští léto poslední velká exkluzivita pro PlayStation 4. A zároveň to byla hra, která na The Game Awards 2019 před týdnem upoutala velkou pozornost a jako jedna z mála dokázala tak konkurovat rozruchu okolo Hellblade 2 a Xbox Series X.

Nyní domácí pobočka Sony na Instagramu potvrdila, že součástí této samurajské akce od tvůrců Infamous bude čeština, což se už stalo železným pravidlem u všech takových titulů z její stáje a mnoho hráčů to velmi oceňuje. I proto má u nás PlayStation nad Xboxem takový náskok.

"Ghost of Tsushima se sice bude odehrávat ve středověkém Japonsku, ale promlouvat bude k hráčům po celém světě - a to včetně těch našich! S radostí potvrzujeme, že hra bude obsahovat českou textovou lokalizaci!"

Čeština nechyběla u žádné z velkých posledních her pro PS4, jako třeba God of War, Uncharted 4, Days Gone či Death Stranding a bude také v květnovém The Last of Us 2.

Ostatně hovořil o tom i šéf Sony Jim Ryan nedávno v rozhovoru pro sesterské Gamesindustry:

"Ve východní Evropě budujeme velký PlayStation tým a slušně velký byznys. Děje se tak v Bulharsku, Rumunsko, v České republice i Maďarsku. Investovali jsme tam v uplynulých letech značné prostředky".

Tagged With

Comments