Skip to main content

EA: S Titanfall sérií budou pokračovat i přes nízké prodeje

Nemyslí si také, že Titanfall a Battlefield jsou konkurence.

Titanfall 2 (Alza.cz) se povedl a mluví se o tom, že singeplayer část je jedna z nejlepších v FPS za posledních několik let. Přesto se Titanfall 2 příliš dobře neprodává, což je podle mnohých kvůli tomu, že ho EA vydali týden po vydání Battlefield 1 (Alza.cz) a navíc týden před vydáním Call of Duty Infinite Warfare (Alza.cz)

Ačkoli jsou ale Titanfall a Battlefield 1 stejný žánr a obě hry vydává EA, sami nevěří, že si prý konkurují - věří, že před Vánocemi si obě dlouhodobě najdou své zákazníky. "Nemyslíme jen následující tři měsíce, ale i následující dva až tři roky," říká Andrew Wilson z EA.

Rozdíly mezi Battlefield 1 a Titanfall 2 nejsou jen v tom, že první je historická hra a druhá je sci-fi, ale Battlefield je podle Andrewa Wilsona strategičtější a otevřenější, zatímco Titanfall 2 je rychlejší a zběsilejší.

Watch on YouTube

EA také na setkání s investory upozorňovalo, že z Titanfall chtějí vybudovat velkou herní sérii s oddanými fanoušky a s Respawn hodlají mít blízký vztah na hodně let dopředu, takže se nižšími prodeji Titanfall 2 nehodlají vyděsit. Je to také důvod, proč všechen budoucí obsah do Titanfall 2 chtějí mít zdarma - aby si série získala oddané a nadšené fanoušky do budoucna.

Read this next