Skip to main content
If you click on a link and make a purchase we may receive a small commission. Read our editorial policy.

Elden Ring se dá zapauzovat díky modifikaci

+ pochvala od George R.R. Martina.

Všechny tituly od studia From Software jsou pověstné svou vysokou výzvou a obtížností, což nemusí sednout úplně každému.

Proto jistě mnozí příležitostní či méně zkušení hráči uvítají jednoduchou neoficiální modifikaci od nadšence jménem TechieW, která jim výrazně usnadní život během bojů v Elden Ring.

S ní budou moci kdykoli zapauzovat hru stisknutím tlačítka P, aby mohli promyslet své další kroky ve víru kruté akce, nebo když si prostě jen potřebují odskočit na záchod či se najíst uprostřed bojů s bossem.

Jelikož to je svým způsobem cheat, není možné tento mod použít při zapnutém software Easy Anti-Cheat ve hře. Součástí balíčku je proto návod, jak ho dočasně vypnout, což pak samozřejmě znamená i nemožnost potkat ve hře jiné živé hráče a další online funkce.

K výsledkům Elden Ring se jinak vyjádřil i jeho spoluautor, slavný spisovatel George R.R. Martin, který se podílel na zdejším univerzu a příběhu.

Na svém blogu vypíchl některé recenze ze světa a ocenil práci designéra, kterým je Hidetaka Miyazaki.

"Většina pochval by měla směřovat právě na něj a jeho kolegy, kteří s tím strávili půlku dekády a byli odhodláni vytvořit nejlepší hru všech dob. Bylo mi ctí je potkat a spolupracovat s nimi, i mít, sice jen malý podíl na tomto fantastickém světě a že se z Elden Ring stal takový megahit, jakým je. Hezké hraní."

Sign in and unlock a world of features

Get access to commenting, homepage personalisation, newsletters, and more!

In this article

Elden Ring

PS4, PS5, Xbox One, Xbox Series X/S, PC

About the Author
Jan Doskocil avatar

Jan Doskocil

EG.cz Managing Director

Comments