Skip to main content

Epic pracuje na Gears of War: Exile

A co je tedy Gears of War: Ultimate?

Zpočátku se mělo za to, že Gears of War: Ultimate, který se objevil v nabídce několika herních e-shopů, by mohla být Kinect verze známé akční herní série. Jak se ale ukázalo, není tomu tak. To by spíš mohlo být nově uniklé Exile.

Epic si totiž zaregistroval ochrannou známku na název Gears of War: Exile a dokonce už má tato hra i své logo (je součástí registrace značky). Mluvčí Epicu se Eurogameru odmítl vyjádřit na otázku, co by to mělo být. "V tuhle chvíli k tomu nebudeme nic říkat," sdělil nám pouze.

Už od minulého měsíce se spekuluje, že by měl Epic pracovat na Kinect verzi Gears of War, což by mohl být právě Exile. Původně se mělo za to, že Gears of War: Ultimate by mohla být Kinect verze série, ale dle oficiálního vyjádření Epicu jde o souhrnné balení všech vyšlých her včetně všech DLC. Balení bude obsahovat Gears of War, Gears of War 2 a Gears of War 2: All Fronts Collection, která obsahuje kampaň Road to Ruin a 19 multiplayerových map.

K nějakému novému oznámení v Gears of War sérii mělo dojít na Video Game Awards, ale Epic jej pak posunul. Mohlo jít právě o Exile?

Read this next