If you click on a link and make a purchase we may receive a small commission. Read our editorial policy.

Farming Simulator 17 se rozroste o platinový přídavek

Hrála ho i Angela Merkelová.

Namísto toho, aby Giants Software a Focus Home Interactive chrlili každý rok novou hru, rozhodli se trochu zvolnit a po nedávném Farming Simulator 18 pro 3DS, Vita a mobily nebudou mást publikum tím, že by vypustili stejně pojmenovaný titul i pro PC a konzole. Může to souviset i s tím, že konkurenční Pure Farming od Techlandu nestíhá a byl odložen na jaro.

Namísto toho tedy oznámili Platinovou edici, resp. datadisk pro loňský Farming Simulator 17 (Alza.cz). Vyjde pro počítače i PS4/X1 dne 14. listopadu 2017 a stávající majitelé FM17 na ni mohou upgradovat, zatímco ostatní mohou využít Season Pass či Premium Edition.

Hru rozšíří o nové jihoamerické prostředí Estancia Lapacho s autentickou krajinou, unikátní vegetací, železniční sítí, místními krávami a lány s cukrovou třtinou. To vše má výrazně změnit hratelnost i scenérie.

S tím souvisí nový stroj pro sklizeň, CASE IH A8800 MR. Vedle toho do hry přibudou známé značky i z Polska či Austrálie, jako Stara, TT, Bizon či Gessner Industries. Celkově i s původním obsahem bude na výběr přes 275 strojů od 80 výrobců.

Německá kancléřka Angela Merkelová, která letošní Gamescom slavnostně zahájila, poctila tamní stánek s Farming Simulator svou přítomností:

Comments