Skip to main content
If you click on a link and make a purchase we may receive a small commission. Read our editorial policy.

Fyzické bonusy i ve startovní edici Elden Ring a nabušená sběratelka

+ těch oficiálních 20 minut z hraní.

Bandai Namco a From Software přiblížili obsah dvou fyzických edic velmi očekávaného RPG Elden Ring. Obě budou od 25. února 2022 standardně k dispozici i na našem trhu díky distributorovi Cenega Czech.

Launch Edition bude obsahovat: základní hru (PlayStation 5, PlayStation 4, Xbox Series X, Xbox One, kód v krabici pro PC), dále plakát a karty s obrázky, samolepky a nášivku. Na PC stojí 1499 Kč a na konzolích 1799 Kč.

Sběratelská Collector's Edition bude obsahovat základní hru, pak tu budou 23 cm vysoká socha Malenia - Blade of Miquella, 40stránkový artbook v pevné vazbě, digitální soundtrack, plakát, karty s obrázky, samolepky a nášivka. V zahraničí stojí 190 dolarů.

¨

Watch on YouTube

Pak budou ještě dvě další digitálky: standardní za 60 eur (s digitální příručkou dobrodruha pro předobjednávky) a deluxe za 80 eur (s artbookem a soundtrackem).

Vychutnejte si konečně pořádný pohled na hru Elden Ring skrze první oficiální dlouhý sestřih z hraní během dvaceti minut:

Watch on YouTube

Ve hře se budete moci ponořit do následujícího:

• Rozsáhlý svět - pečlivě vytvořený "Lands Between" přináší nebývalou velikost světa vytvořenou FromSoftware. Tajemství na vás čekají za každým rohem a povzbuzují vás k prozkoumání tohoto obrovského světa. Nebojte se a vydejte se i mimo vyšlapané cesty.

• Dungeony - velké víceúčelové dungeony evokují klasický design úrovní od FromSoftware a najdete je po celém světě.

• Cestování - prohánějte se po Lands Between na svém Spectral Steedu a nebojte se pustit do boje na svém koni.

• Multiplayer - spojte se s příteli a pomozte ostatním zničit mocné nepřátele pomocí kooperativního hraní.

Read this next