Battlefield 5 Videa

Na kdy jindy načasovat představení singleplayerového režimu Battlefield V (Alza.cz) než na dobu, kdy vychází konkurenční Call of Duty: Black Ops 4, které nic takového poprvé neobsahuje?

VideoNahrávky uzavřené alfy Battlefield V

Zimní mapa a polární záře.

Vybraným redaktorům a influencerům poskytli EA koncem minulého týdne vstupenku do uzavřeného alfatestu Battlefield V (Alza.cz), kde navíc kupodivu nebyl žádný zákaz natáčení, takže nejde o nějaké úniky.

Famózní odhalující trailer Battlefield V

VideoFamózní odhalující trailer Battlefield V

Ještě lepší, než se čekalo.

Tak tohle je pecka! Až na úplný závěr slavnostního představení si EA a DICE schovali dechberoucí debutový trailer. To některé méně trpělivé jedince v sálu dohánělo k šílenství, protože nechtěli poslouchat další "plky" tvůrců a prostě vše chtěli spatřit na vlastní oči. Nutno uznat, že scénář akce nebyl moc povedený, na rozdíl od konkurenčního vysílání Call of Duty a místy nudil, ale zase to vykompenzovala nesrovnatelně vyšší atraktivita videa. To prý bylo natočeno kompletně přímo z enginu hry (tedy nikoli žádný renderovaný filmeček) na Xbox One, jelikož Microsoft je marketingovým partnerem.

Battlefield V (Alza.cz) vyjde pro PC, PS4 a X1 přesně 19. října 2018 - více ve velkém preview z včerejší novinářské předváděčky s dalšími detaily nad rámec toho streamu.

Nepřehlédněte také první oficiální screenshoty a koncepční artworky.

Číst více...