Fallout 76 Články

Povedený trailer na Wild Appalachia DLC pro Fallout 76

Povedený trailer na Wild Appalachia DLC pro Fallout 76

Zábavné questy s pitím už venku.

Na nedávné oznámení tří přídavků zdarma pro Fallout 76 dnes navázal trailer přibližující první z nich.

Wild Appalachia vyšlo už dnes a přináší celou řadu novinek. Předně to jsou dvě nové série questů - Shear Terror s mýtickými monstry a pak Ever Upwards s výpravou do hlubokých lesů za Pioneer Scouts pro obdržení přizpůsobitelného baťohu.

Jinak se můžete těšit třeba na nový režim Survival s méně restrikcemi, na quest odhalující tajemství receptu nápoje Nukashine (zábavné popíjení), na možnosti dekorace vašeho kempu či nové možnosti foťáku.

Číst více...

Oznámeny tři datadisky pro Fallout 76 zdarma

+ oblíbenost hry a posypání si popele na hlavu.

Bethesda nehodila flintu do žita, naopak. Před okamžikem oznámila velkolepé plány s rozšiřováním Fallout 76 v průběhu letošního roku a zároveň si sympaticky posypala popel na hlavu - i se zdůvodněním, že pro studio šlo o něco nového.

Navzdory špatné reputaci Fallout 76 se najdou lidé, kteří ho intenzivně hrají a baví je. Jenže jednomu takovému paradoxně vystavila stopku samotná Bethesda. Dalo by se to interpretovat tak, že se trestá za to, že někdo toto postapokalyptické MMO pořádně hraje.

Fallout 76 už je v Los Angeles

Na obvyklém hotelu.

Hotel Figueroa v Los Angeles (pro E3 reportéry: není to Los Angels) je místem, kde se rok co rok umísťují velkoplošné reklamy v souvislosti s výstavou E3.

Fallout 76 oznámen, teaser trailer je zde

Fallout 76 oznámen, teaser trailer je zde

Tak a hádejte, o co půjde.

Čtyřiadvacet hodin po včerejším vábení přišel teaser číslo dvě, který už je zároveň oznámením nové hry Fallout 76 (Alza.cz).

Skutečně, legendární postapokalyptická RPG série se dočká velkého, plnohodnotného pokračování, které kutí ti samí tvůrci co Fallout 4, tedy přímo Bethesda Game Studios.

Jediný zádrhel? S touto nepříliš vypovídající minutou si musíme vystačit až do 11. června ve 3 hodiny ráno, kdy se koná E3 konference Bethesdy. Teprve tam totiž bude hra podrobněji představena.

Číst více...