If you click on a link and make a purchase we may receive a small commission. Read our editorial policy.

Game Page s Homefront

Nyní jediné místo s videorecenzí.

Česká televize v sobotu odvysílala další díl herního pořadu Game Page, který rozhodně patřil k těm lepším. Nejde ani tak o skladbu obsažených her, ty byly až na jednu výjimku staršího data, nýbrž o to, že tento díl měl na starosti jeden z nejvíce zkušených domácích recenzentů, Pavel "Frix" Prouza (ex-Tiscali, ex-Level, ex-Hrej), což je dost znát. A ne, nemyslíme tím scénky s růžovými slipy nebo s napodobováním Abeho :)

Vrcholem Game Page se stalo Homefront, v němž jako člen hnutí odporu bojujete proti severokorejským okupantům. Stream tohoto pořadu (7. minuta) je momentálně jediným místem, kde se dá kdykoli podívat na českou videorecenzi této aktuální a dost atmosférické FPS.

Další, vždy zhruba tříminutové recenze se věnují multiplayeru Dead Space 2, pokračování humorné rubačky Deathspank, PCčkové kompilaci všech čtyř dílů plošinovky Oddworld a sérii epizodických adventur Back to the Future podle známé trilogie sci-fi filmů.

Pokud by vám to pořád nestačilo, třešničkou na dortu je reportáž o domácí akční adventuře Genetická zahrada 2. Tato chystaná 2D hra, která se dá pohledem na dění shora přirovnat k Alien Breed, ale bude se v ní řešit více logických hádanek, má i český dabing. Její autoři hovoří v Game Page o inspiraci, ohlasech na minulý díl či přimíchání více žánrů a za nimi přitom na pozadí vidíte, že ve výzkumném komplexu už nebudete bojovat jen proti broukům, nýbrž i proti lidským protivníkům. Datum dokončení hry i způsob šíření bohužel chybí. Sledujte zde v 11. minutě pořadu nebo v repríze na ČT2 v pondělí 21. 3. 2011 v 18:25.

Tagged With
About the Author
Jan Doskocil avatar

Jan Doskocil

EG.cz Managing Director

Comments