If you click on a link and make a purchase we may receive a small commission. Read our editorial policy.

HYPE uvádí Sifu pro Nintendo Switch a Redemption Set pro sběratele na PC i jinde

Dodatečné edice s bonusy.

Domácí vydavatel HYPE oznámil něco, co se bude líbit všem, kteří už z dřívějška mají oceňovanou hru SIFU (a je jedno, jestli digitálku z února či krabicovku z jara, pro kteroukoli platformu).

Redemption Set je balíček pro sběratele, v němž se nenachází hra, nýbrž jen extra předměty: 20centimetrová figurka studenta, přívěsek houževnatosti a 160stránkový vývojářský deník „Behind the Art of Sifu“ od Pix'n Love. Cena tohoto balíčku je dle Xzone stanovena na 2299 Kč.

Tato third-person kung-fu mlátička navíc vyjde opět v češtině pro další konzoli a to Nintendo Switch. Stane se tak 8. listopadu 2022 ve dvou fyzických edicích – limitované Vengeance Edition a sběratelské Redemption Edition. Vengeance Edition obsahuje navíc steelbook, tři litografie, 48stránkový artbook a digitální soundtrack.

"Sifu vypráví příběh mladého studenta kung-fu vydávajícího se na cestu za pomstou v touze potrestat zločince, kteří povraždili jeho rodinu. Stojí sám proti všem, nemá žádné spojence, zato nepřátel nespočet. Spolehnout se může jen na svou neobyčejnou znalost kung-fu a tajemný přívěsek – jedině s jejich pomocí má naději zvítězit a zachovat odkaz své rodiny.

  • Na cestě za pomstou: Při pronásledování nepřátel poznáte nejrůznější stránky vašeho města, od předměstí terorizovaných zločineckými gangy po neosobní chodby vysokých kancelářských budov. Máte jenom jeden den, v cestě vám stojí zástupy protivníků a každá chyba vás bude stát drahocenný čas.
  • Jedinou možností je přizpůsobit se: Přesné manévrování a dovedné využívání okolí k vlastnímu prospěchu jsou klíčem k vašemu přežití. Využijte všeho, co se vám namane – drobných předmětů, provizorních zbraní, oken i říms… Vaše šance jsou mizivé a nikdo s vámi nebude mít sebemenší slitování.
  • Výcvik nezná konce: Učení dělá mistra a s kung-fu se vaše tělo a mysl vydávají na nekonečnou pouť. Poučte se ze svých chyb, odemykejte jedinečné dovednosti a najděte v sobě sílu potřebnou k ovládnutí ničivých technik Pak Mei kung-fu, stylu bílého obočí.

Sign in and unlock a world of features

Get access to commenting, homepage personalisation, newsletters, and more!

In this article

Sifu

PS4, PS5, PC

About the Author

Redakce

Contributor

Comments