Skip to main content
If you click on a link and make a purchase we may receive a small commission. Read our editorial policy.

HYPE uvede krabicovou edici Sifu pro Xbox

Vengeance Edition s bonusy.

Third-person mlátička Sifu vyjde v češtině v krabicové verzi pro herní konzole Xbox Series X / Xbox One 30. března 2023. Limitovaná Vengeance Edition obsahuje navíc steelbook, tři litografie, 48stránkový artbook a digitální soundtrack, slíbil distributor HYPE.

Stane se tak zhruba rok po původní verzi pro PC a PlayStation, která 28. března obdrží aktualizaci s novým režimem Arenas. V něm otestujete své schopnosti v soupeření s časem a vlnami nepřátel. V ten samý den bude hra nabídnuta i na Steamu, jelikož skončí exkluzivita Epicu.

Sifu vypráví příběh mladého studenta kung-fu vydávajícího se na cestu za pomstou v touze potrestat zločince, kteří povraždili jeho rodinu. Stojí sám proti všem, nemá žádné spojence, zato nepřátel nespočet. Spolehnout se může jen na svou neobyčejnou znalost kung-fu a tajemný přívěsek – jedině s jejich pomocí má naději zvítězit a zachovat odkaz své rodiny.

  • Na cestě za pomstou: Při pronásledování nepřátel poznáte nejrůznější stránky vašeho města, od předměstí terorizovaných zločineckými gangy po neosobní chodby vysokých kancelářských budov. Máte jenom jeden den, v cestě vám stojí zástupy protivníků a každá chyba vás bude stát drahocenný čas.
  • Jedinou možností je přizpůsobit se: Přesné manévrování a dovedné využívání okolí k vlastnímu prospěchu jsou klíčem k vašemu přežití. Využijte všeho, co se vám namane – drobných předmětů, provizorních zbraní, oken i říms… Vaše šance jsou mizivé a nikdo s vámi nebude mít sebemenší slitování.
  • Výcvik nezná konce: Učení dělá mistra a s kung-fu se vaše tělo a mysl vydávají na nekonečnou pouť. Poučte se ze svých chyb, odemykejte jedinečné dovednosti a najděte v sobě sílu potřebnou k ovládnutí ničivých technik Pak Mei kung-fu, stylu bílého obočí.

Sign in and unlock a world of features

Get access to commenting, homepage personalisation, newsletters, and more!

In this article

Sifu

PS4, PS5, PC

About the Author

Redakce

Contributor

Comments