Skip to main content

Jak se budou hrát bitvy Total War Saga: Troy? Debutových 6 minut

+ Trojský kůň hned třikrát.

Pár dnů po oznámení exkluzivity Epic Games Store a záměru zpřístupnit hru po úvodních 24 hodin zdarma komukoli nám Creative Assembly naservírovali něco dalšího.

Jedná se o debutových šest minut přímo z hraní srpnového Total War Saga: Troy.

Uvidíte v nich Achilla a Hectora, kterak bojují pro rozhodnutí o dalším osudu starověkého města Trója na území dnešního Turecka.

Watch on YouTube

Sega v marketingu hry tvrdí, že zde odkryjete pravdu schovanou za mýty. Budou tu tři rozdílné verze pověstného Trojského koně, z nichž jedním bude zemětřesení. Řecký bůh Odysseus prý bude držitelem klíčů pro aktivaci všech těchto tří mechanismů.

Nebude to tedy jen ten velký dřevěný kůň, důmyslná válečná lest, uvnitř nějž bylo schováno osm hrdinů, kteří z něj uprostřed noci po vtažení do města vyskočili a otevřeli bránu.

"Museli jsme se rozhodnout mezi třemi nejvíce smysluplnými interpretacemi ve hře a nakonec jsme využili všechny. Jednou z nich bude ten ikonický dárek od Řeků, načež budete hrát variaci mapy po otevření brány. Celá mapa Trójy totiž může být velmi odlišná v závislosti na tom, jak se s Trojským koněm vypořádáte," řekl senior designér Milcho Vasilev pro GamesRadar.

Read this next