Skip to main content
If you click on a link and make a purchase we may receive a small commission. Read our editorial policy.

Jak se zatím prodejně daří Mafia 1 remake a Mafia Trilogy?

Data z Británie a Steamu + startovní trailer s českým dabingem.

Ze čtvrtečního souhrnu recenzí víme, že většině se předělávka české klasiky líbí, ačkoli některé prestižní zahraniční magazíny nešetřily tvrdou kritikou na adresu některých vlastností. Také jsme tu měli fotky z půlnoční premiéry v Brně či mafiánů v baru.

Jak se však Mafia: Definitive Edition a Mafia Trilogy zatím daří v obchodech? Vydání bylo trochu nepřehledné kvůli jarní premiéře Definitive edicí dvojky a trojky, které přinesly podstatně méně změn než remake jedničky.

Na Steamu se za minulý týden (k 27. září) umístil na solidním pátém místě, když vyhrály mnohem levnější tituly či headset od Valve:

  1. Among Us
  2. Valve Index VR Kit
  3. Fall Guys: Ultimate Knockout
  4. Hades
  5. Mafia: Definitive Edition
  6. Medival Dynasty
  7. Nier: Automata
  8. No Man's Sky
  9. Red Dead Redemption 2
  10. Cyberpunk 2077

Odbyt krabicovek ve Velké Británii zase tak slavný nebyl, napsali kolegové z Gamesindustry, ale s tím se asi počítalo.

Mafia: Definitive Edition debutovala v hitparádě fyzických verzí na 3. místě, když premiéra nestačila na starší bestsellery jako Marvel's Avengers (mezitýdenní pokles o 21 procent) či Super Mario 3D All-Stars (pokles oproti předešlému týdnu o 78 procent).

Kompilace všech tří dílů této akce v Mafia Trilogy se pak vyskytuje na 6. místě žebříčku krabicovek. Zde je opět nutné připomenout, že v tom nejsou započítány digitálky, které asi budou dominantní, i vzhledem k mnohaměsíčnímu náskoku starších dílů.

Níže ještě startovní traileryu, u remaku jedničky dokonce i s českým dabingem!

Watch on YouTube
Watch on YouTube

Read this next