If you click on a link and make a purchase we may receive a small commission. Read our editorial policy.

Jak si stojí Brink v zahraničních recenzích?

Rozdílné názory, někteří odmítají recenzovat.

Začínají vycházet první online recenze na očekávanou online FPS střílečku Brink a jak se zdá, názory herních novinářů jsou dost rozdílné.

Jindy velice benevolentní server IGN udělil hře Brink známku 6/10. "Online střílečky potřebují různorodost, hloubku a musí hráče chytnou, aby byly úspěšné. Brink možná chytí pár hardcore hráčů, ale rozhodně není pro všechny. Parkour část hry je skvělá, ale jedna část nedokáže unést tíhu celé hry. Má srdce, ale zbytek za moc nestojí," píší.

Server 1Up byl ještě přísnější. Hře udělil známku "D", což by se dalo přeložit jako 2/5. "Při hraní Brink máte pocit, že ji nikdy nehrál nikdo jiný než vývojáři sami. Mapy jsou příliš lineární, úkoly jsou nudné a někdy i zmatené a AI je tak stupidní, že hrát hru bez skutečných lidských spoluhráčů je úplně zbytečné. Všechny kousky solidní multiplayerové hry tu jsou, ale jsou zničené designem, který ignoruje to, co by mohlo být potenciálně dobré."

Ne všichni jsou ale tak negativní. Například server CVG udělil hře známku 8/10 a říkají, že "multiplayer vás odmění a hru můžete hrát pořád dokola". Pozitivní recenzi dostala hra také v britském tisku - například v Guardianu. "Brink si zaslouží místo mezi jedněmi z nejlepších kooperativních her," píše se v textu, ve kterém hra dostala známku 4/5. "Jako multiplayerová hra je výtečná. Pokud ji chcete hrát sami, nemá to cenu. I když mohou být všechny módy hrány solo, botové nahrazující živé hráče jsou k ničemu." Se hrou je také spokojená britská mutace Eurogameru. Hře dali hodnocení 8/10 a píší, že jde o "skvělou týmovou střílečku, která je dobře vyvážená a má unikátní umělecký styl".

Server Ars Technika dokonce Brink odmítl recenzovat. Vysvětlení proč se tak rozhodli je dost zajímavé. "Důvodem je, že kopie hry, kterou mají recenzenti, prostě není ta, kterou budete mít doma," píší ve svém vysvětlujícím textu. Brink totiž mají recenzenti bez úvodního, velice důležitého patche, který opravuje ve hře spoustu věcí - a navíc je k dispozici pouze X360 verze (PS3 verzi nedostávali kvůli výpadku PSN, PC verze bude až v den vydání). Recenzenti navíc podle něj dostávali hry o víkendu a to není dostatek času na to pořádně vyzkoušet multiplayer. Také si stěžují, že hra jim pořád padala, nešla zapnout kooperace, blbnuly textury a vůbec verze, kterou měli k dispozici (ta, co půjde do obchodů, ale bez patche), byla téměř nehratelná.

Sign in and unlock a world of features

Get access to commenting, homepage personalisation, newsletters, and more!

In this article

Brink

PS3, Xbox 360, PC

Related topics
About the Author

Ales Harazim

Contributor

Comments