If you click on a link and make a purchase we may receive a small commission. Read our editorial policy.

Brink opatchován, jedničkou v Británii

Za potíže bude první DLC zdarma.

Brink se konečně dočkal zásadního patche, který opravuje spoustu chyb a problémů. Pro matchmaking pro kampaň a většinu Freeplay módů byl upraven limit živých hráčů na celkových osm. Od této změny si tvůrci slibují především menší lagy, což byl pro většinu hráčů velký problém.

Možnost hrát 8 na 8 stále zůstává, nově pod položkou Big Teams ve Freeplay. Tento update nemusíte nijak stahovat a ve hře bude už automaticky poté, co se do ní znovu příhlásíte.

Pro PC také vyšel patch opravující řadu problémů. Na kompletní patch notes se můžete podívat na Steamu.

Brink vyšlo s řadou problémů, o kterých jsme vás informovali zde. Jako omluvu hráčům nabídnou vývojáři ve Splash Damage první DLC zcela zdarma. Touto nabídkou chtějí poděkovat fanouškům za "podporu".

Přesné datum vydání prvního DLC zatím nevíme, ale dočkat bychom se měli v průběhu června. Obsahem budou nové mapy a nový obsah pro hráče, jak prozradili tvůrci na oficiálním Bethesda blogu.

Brink se zatím prodává slušně, umístil se totiž na prvním místě v žebříčku nejprodávanějších her za uplynulý týden v Británii, což je překvapivé vzhledem k tomu, že jde o novou značku a že převažují negativní recenze. Zajímavé je také rozložení prodejů. 69% prodejů Brink bylo pro Xbox 360, zatímco 23% bylo pro PlayStation 3. Žalostný zbytek procent pro PC verzi si jistě zvládnete dopočítat sami...

15 minut hraní Brink.
Témata v tomto článku

Sledujte témata a dáme vám vědět, až k nim publikujeme něco nového.  Manage your notification settings.

About the Author

Adam Homola

Contributor

Comments