If you click on a link and make a purchase we may receive a small commission. Read our editorial policy.

Jedním z těch TV seriálů od Sony bude Twisted Metal

Komedie.

Jak se vědělo od Vánoc, loni založená divize Sony Pictures chystá tři filmy a sedm TV seriálů dle vlastních herních sérií. Zatím nejviditelnější byl ten dle The Last of Us pro HBO.

Nyní jsme díky zjištění Variety chytřejší, co bude tím dalším, a je to určitě překvapivé, protože se nejedná o nějakou extra silnou značku.

Dalším převodem z her na obrazovky s živými herci bude Twisted Metal. Tedy bojová akce s dopravními prostředky, která nemá daleko ke Carmageddonu a poprvé vyšla už v 1995.

Tentokrát však v TV seriálu půjde o akční komedii, kterou kutí scénáristé filmů Deadpool a Zombieland, tedy Rhett Reese a Paul Wernick.

"Twisted Metal je jedna z nejvíce oblíbených sérií od PlayStation," komentoval to Asad Qizilbash, šéf PlayStation Productions. Prý jsou nadšeni z toho, že mají tak skvělý tým, který ikonickou hru pro fanoušky přenese do života.

Seriál bude o odpadlíkovi, kterému byl nabídnutý lepší život, pokud dokáže doručit tajemný balíček postapokalyptickou pustinou. Čelit tam musí lupičům, kamioňákům a jiným nebezpečím otevřeného světa.

Témata v tomto článku

Sledujte témata a dáme vám vědět, až k nim publikujeme něco nového.  Manage your notification settings .

About the Author
Jan Doskocil avatar

Jan Doskocil

EG.cz Managing Director

Comments