Skip to main content

Killzone 3 představí demo

Rozsáhlá ukázka vyjde v únoru.

Přesně na 16. února, tedy zhruba jeden týden před vydáním plné verze Killzone 3, připutuje na PSN pro všechny singleplayerové demo. Majitelé placených účtů PSN+ se dočkají demoverze již týden předem, na 9. února.

Demoverze má na dnešní poměry nevídaně bohatý obsah, kdy přinese jednu úroveň z kampaně zvanou Icy Incursion, tedy zasněženou a ledovou lokaci známou z dřívějších obrázků. Demo tak obsáhne jinou misi, než dříve vypuštěné novinářské preview, z něhož jsme čerpali naše první dojmy z hraní.

Přitom půjde demo hrát jak v osamocení, tak i v kooperaci přes rozdělenou obrazovku, nabídne oba zobrazovací režimy 2D i 3D a také podporu Move ovládání. V misi prý bude i možnost otestování létání s jetpackem, které zatím nebylo součástí žádné hratelné verze.

Na začátku příštího měsíce navíc započne ještě veřejná multiplayerová beta. Ta nabídne opět jednu mapu zvanou Frozen Dam se zimní přehradou, na níž si zaskotačíte v novém režimu Operations pro 16 hráčů ve dvou týmech a snad i ve dvou dalších módech. K dispozici má být i offline režim BotZone, kdy si v betě můžete zahrát dokonce i proti botům.

Myslím, že pro pořádné vyzkoušení hry před zakoupením plné verze je tak dokonale postaráno. Kdyby se takto vstřícně chovali všichni vydavatelé, jak by na tom herním světě bylo hezky!

Read this next