If you click on a link and make a purchase we may receive a small commission. Read our editorial policy.

Killzone 3 s co-opem pro čtyři?

Příští rok v květnu?

Podle zpráv CVG je včera odhalené Killzone 3 zatím interně stanoveno na květen 2011. Britskému serveru to údajně měl říct zdroj blízký evropské centrále Sony. Ta to pochopitelně odmítla jakkoli komentovat: "Datum pro Killzone 3 zatím není oznámeno". Předtím se mluvilo o tom, že hra má vyjít v dubnu 2011 a jít tak přímo proti Gears of War 3.

CVG rovněž přišli se zajímavými zvěstmi o kooperativním multiplayeru. Má podporovat jak souhru dvou živých hráčů a vedle něj se ve hře vyskytne i separátní co-op režim pro čtyři lidi s plněním úkolů. Podobná odbočka jako v bočních módech Modern Warfare 2 nebo Splinter Cell Conviction.

Ve standardní online bitvě Killzone 3 se prý budou vyskytovat použitelná vozidla a hra jako taková má podporovat pohybový ovladač PlayStation Move. Nic z toho však Sony oficiálně nepotvrdila a pravdu se dozvíme až za pár týdnů na veletrhu E3.

Vývojářům z holandského studia Guerrilla Games to však nebrání v rozjetí hypovací mašiny na plné obrátky už dnes: "Ždímeme výpočetní výkon PS3 hardware na sto procent. Předváděný level z Killzone 3 je desetkrát větší než průměrná mapa ve druhém dílu."

Trojici prvních oficiálních screenshotů máme zde.

Tagged With

Comments