Skip to main content
If you click on a link and make a purchase we may receive a small commission. Read our editorial policy.

Konami po sedmi měsících vypustí vylepšenou verzi eFootball 1.0

Přiznali uspěchání.

Dobrou zprávou je, že slíbené jaro se stihlo, horší je, že hráči na vše museli čekat dlouhých sedm měsíců. Původní verze této F2P hry totiž byla v naprosto tragickém stavu.

Konami nyní oficiálně přiznali, že to loni v září značně uspěchali: "Příliš moc jsme se soustředili na včasné stihnutí vydání, namísto abychom se zabývali tou nejdůležitější věcí - kvalitou. Přirozeně to vedlo ke kritickým ohlasům od fanoušků, kteří byli právem naštváni".

14. dubna to zkusí napodruhé, když vypustí eFootball 2022 ve verzi 1.0.0.

Má být značně vylepšená, přinést nové přihrávky či pokyny fotbalistům, nové vybalancování hry, jiné obranné a útočné chování, zdokonalenou umělou inteligenci počítače, když se bude rozhodovat, kdy má někomu přihrát, kdy zkusit střelbu atd.

Ve hře také bude pozměněna rychlost střelby, aby to více odpovídalo realitě a přineslo to uspokojení hráčům. Změní se i procento, kdy se vám podaří trefit branku a kdy to pošlete někam vedle.

Dodatečné možnosti v menu pak dovolí upravit formaci hráčů, dát jim individuální pokyny, nastavit podrobnější taktiku či spravovat data.

Read this next