If you click on a link and make a purchase we may receive a small commission. Read our editorial policy.

Mafia 2 CZ problém vyřešen

Ale PS3 DLC potíže přetrvávají.

Česká lokalizace by již v tuto chvíli měla v Mafii 2 fungovat bez problémů.

V současné době tak stačí pouze restartovat Steam, v knihovně her kliknout pravým tlačítkem na Mafii 2, kliknout na Vlastnosti, pak na Jazyk a tam vybrat češtinu. Ta by se měla následně automaticky doinstalovat formou 400 MB aktualizace.

Funkčnost češtiny potvrzuje i Cenega na svých stránkách:

„Vážení zákazníci, s radostí Vám oznamujeme, že problém s CZ verzí byl vyřešen! Restartujte si službu Steam a při opětovném spuštění bude automaticky nahrána aktualizace hry. Problém byl na straně služby Steam, u které došlo k chybnému nastavení CZ a PL klíčů. Ještě jednou se za tento problém jménem 2K a Cenegy omlouváme a přejeme příjemné hraní CZ verze.“

Výsledná situace tak vyústila i ve velké reklamace, kdy musely některé obchody vracet peníze zákazníkům z řad příležitostných hráčů při oprávněných reklamacích, že hra neobsahuje to (čeština), co se inzeruje na obalu.

Bohužel další nepříjemností je absence oficiálně oznámeného DLC kódu pro PS3 verzi, kdy kód pro stahovatelný obsah v balení hry chybí a bude k dispozici až později v tomto roce. Takže se nedoporučuje ho kupovat, protože je tento DLC údajně s českou verzí hry nekompatibilní a musí se nejprve lokalizovat. Pravdou ale je, že Cenega tento PS3 DLC nikdy neslibovala, pouze byl oznámen v zahraničí. Abyste toto DLC rozjeli, museli byste mít anglickou PS3 verzi Mafie II.

Toto PS3 DLC by přitom mělo poměrně výrazně prodloužit herní dobu, na kterou si ve spoustě recenzí novináři stěžují. Toto první DLC se jmenuje The Betrayal of Jimmy a na PSN jej lze zakoupit za 10 dolarů. V plánu je i druhý DLC přídavek s názvem Jimmy’s Vendetta, který již bude dostupný na všechny platformy.

Tagged With

Comments

More Zpravodajství

Latest Articles