Skip to main content
If you click on a link and make a purchase we may receive a small commission. Read our editorial policy.

Mafia 4 prý umožní přizpůsobení aut a všeho možného

Včetně účesů.

Měsíc staré spekulace o Mafia 4 nebyly nikým vyvráceny ani zpochybněny, takže se možná dá věřit tomu samému člověkovi, který se prý znovu potkal se svým zdrojem, bývalým zaměstnancem studia Hangar 13, od nějž zjistil další detaily.

Mafia 4 prý umožní široké přizpůsobení všeho, co si jen dovedete představit.

V první řadě to mají být automobily, jejichž systém měl být prý masivně přepracován, aby připomínal spíš něco jako Grand Theft Auto, The Crew či Forza Horizon.

Stejně jako v sérii Godfather či GTA také můžete upravit k obrazu svému účes vaší postavy, na výběr má být z mnoha různých ohozů.

Tvůrci hry také údajně vytvořili výkonné nástroje, které jim dovolují masovou produkci různých oblečení do hry ve vysoké kvalitě. Šíře výběru oblečení má být až nevídaná. Můžete mít na sobě formální obleky, běžné oblečení pro volný čas či spoustu jiných stylů, přičemž NPC postavy na ulici prý budou komentovat, jak zrovna vypadáte a jak vám to sluší.

Podobně jako v DLC pro Mafia 3 máte mít ve čtyřce také možnost upravit, jaký vzhled a styl má váš bar či jakýkoli byznys, co ve městě vlastníte. Půjde najmout personál, účetní, barmany, muzikanty a další pracovníky. Každá třída zaměstnanců bude mít své statistiky, které se postupem času budou zlepšovat, ale samozřejmě čím více hodin pro vás budou pracovat, tím více to bude stát peněz. Čím vyšší statistiky, tím více vám vydělají v dlouhodobém horizontu, což má být dobrý systém pro odměnu hráče za patřičný risk.

Více na Redditu.

Read this next