If you click on a link and make a purchase we may receive a small commission. Read our editorial policy.

Marvel’s Spider-Man Remastered je nyní zdarma při nákupu vybraných GeForce RTX

Akce od Nvidia v ČR.

Společnost NVIDIA spouští akční RTX balíček se hrou Marvel’s Spider-Man Remastered pro PC. Hráči, kteří u partnerů akce zakoupí vybrané GPU GeForce RTX 3080, 3080 Ti, 3090 a 3090 Ti, případně PC sestavu či notebook s nimi, získají digitální kopii tohoto titulu.

Volba hry není náhodná. Dlouho očekávaná remasterovaná verze přinesla populární městskou akci ze slavného komiksového univerza i na PC. A s tím i možnost využít grafický potenciál GeForce RTX naplno. Hra totiž nabízí věrnou simulaci chování světla prostřednictvím ray tracingových efektů i výkon navíc díky NVIDIA DLSS. GPU, na něž se akce vztahuje, tedy GeForce RTX 3080, 3080 Ti, 3090 a 3090 Ti, tak zvládnou zachovat vysoké snímkové frekvence, jež mohou překročit až velmi plynulých 120 FPS, i při nastavení maximálních grafických detailů.

Vedle toho mají hráči možnost využít výkon k zapnutí funkce NVIDIA DLAA pro vyhlazování hran pomocí AI. Ta využívá technologii vyvinutou pro již zmíněné DLSS. Na rozdíl od něj však nedopočítává obraz z nižšího rozlišení, ale pracuje v rozlišení nativním. Prioritou zde tedy je kvalita zobrazení namísto navýšení výkonu.

Všechny tyto zmíněné technologie pohánějí dedikovaná RT a Tensor jádra, jež jsou exkluzivní pro GPU z rodiny NVIDIA RTX. První zmiňovaná se starají o vykreslování ray tracingových efektů, druhá pak o efektivní akceleraci funkcí využívajících AI.

Detaily o balíčku s Marvel’s Spider-Man Remastered zde.

Sign in and unlock a world of features

Get access to commenting, homepage personalisation, newsletters, and more!

In this article

Marvel's Spider-Man Remastered

Video Game

About the Author

Redakce

Contributor

Comments