If you click on a link and make a purchase we may receive a small commission. Read our editorial policy.

Nvidia ovladače pro Marvel's Spider-Man Remastered

Včetně řady vylepšení + videosrovnání s PS5 verzí.

Společnost NVIDIA tento týden vydala nové GeForce Game Ready ovladače, které přinášejí optimalizace pro očekávaný PC titul Marvel's Spider-Man Remastered, jehož vydání je plánováno na 12. srpna.

Ovladače jsou také optimalizovány pro Madden NFL 23 vycházející 19. srpna a betaverzi hry SUPER PEOPLE, jejíž spuštění je plánováno na 17. srpna. Přinášejí i podporu 18 nových herních G-SYNC Compatible monitorů a optimální nastavení na jedno kliknutí v rámci GeForce Experience pro 13 nových her.

PC verze populární hry na motivy slavného komiksu vychází již 12. srpna. Jak již název napovídá, Marvel's Spider-Man Remastered přinese řadu grafických vylepšení oproti původní verzi. A nechybí ani technologie NVIDIA GeForce RTX včetně NVIDIA DLSS, NVIDIA DLAA nebo vylepšených ray-traced efektů. Majitelé GPU GeForce RTX si tak užijí hru naplno v nejlepší možné grafické kvalitě.

Kromě všeho výše uvedeného se Marvel's Spider-Man Remastered na PC nabízí i další vylepšení, mezi něž patří:

  • NVIDIA HBAO+
  • Neomezená snímková frekvence
  • Mapy stínů ve vyšším rozlišení
  • Vyšší úroveň detailů
  • Vylepšené filtrování textur
  • Vyšší úroveň nastavení obrazové kvality u některých položek v menu

Nové videosrovnání PC remasteru a PS5 verze z roku 2020:

Ovladače GeForce Game Ready jsou vyladěny ve spolupráci s vývojáři a důkladně testovány na tisících hardwarových konfiguracích stolních počítačů a notebooků pro dosažení maximálního výkonu a spolehlivosti.

Program ovladačů NVIDIA Game Ready ovladačů byl od základu vytvořen jako metoda, která má poskytnout nejlepší možný herní zážitek. Tento program vytváří součinnost s herními vývojáři a zavedl pravidelnou výměnu buildů her a ovladačů mezi vývojáři a týmem společnosti NVIDIA před vydáním titulů. Spolupracují tak na hledání optimalizací a řešení problémů.

Sign in and unlock a world of features

Get access to commenting, homepage personalisation, newsletters, and more!

In this article

Marvel's Spider-Man Remastered

Video Game

About the Author

Redakce

Contributor

Comments