Skip to main content

Mashinky vstoupily do šesté éry

Překlopena do ostré verze.

Brněnský vývojář Honza Zelený dnes vypustil aktualizaci se šestou epochou pro tycoon Mashinky.

Strávila delší dobu v experimentální verzi hry a přístup k ní tak měl kdokoliv. Dnes ji konečně považuje za dokončenou a proto ji vydal do výchozí verze hry pro všechny.

"Po vydání elektrifikace a vylepšení uživatelského rozhraní jsem považoval 6. epochu za střední až menší update, nakonec se ale rozrostla a patří rozhodně mezi ty větší. Však posuďte sami podle seznamu níže. Také bych chtěl znovu poděkovat všem, kteří mi s vydáním pomáhali ať už hlášením problémů, nebo sdílením nápadů pro vylepšení hry. Některé jsou už v dnes vydávané aktualizaci, jiné se mohou do hry dostat v některém z příštích updatů. Také vězte, že jsem už začal pracovat na podpoře hry pro více hráčů!"

Watch on YouTube

Nový průmysl: Vápencový lom včetně rozšíření budovy, Cementárna včetně rozšíření budovy, Betonárka včetně rozšíření budovy, Supermarket + několik rozšíření starších budov

Nové lokomotivy: Aries (inspirovaný Taurusem), 60E (inspirovaná GE E60CP), Lok 460 (inspirovaná Re 460 / Lok 2000), SGV (inspirované TGV SE), Siberian (jedná se o unikátní lokomotivu pro předchozí epochu, inspirovanou VL8-1522)

Nové vagony: 2 vagony na vápenec, 2 vagony na cement, 1 pro pasažéry, 1 jídelní a 1 na poštu pro libovolnou soupravu, 2 pro pasažéry, 1 bar a 1 poštovní pro SGV (jedná se o první dynamicky skládané vagony podle pozice v soupravě, používají dynamicky Jakobsové podvozky a dokáží se i naklánět do oblouků)

Více na Steamu.

Read this next