Skip to main content
If you click on a link and make a purchase we may receive a small commission. Read our editorial policy.

Silniční automobily přibyly do tycoonu Mashinky

Zásadní rozšíření venku.

Vývojář Honza Zelený dal na vědomí, že do jeho tycoonu Mashinky přidal zásadní novinku a to silniční automobily. Letadla prý budou časem také...

Citujeme jeho oznámení ze Steamu:

"Nyní máte možnost rozšířit vaše dopravní impérium o silniční automobily, koupit autobusy a nákladní vozidla, postavit silniční infrastrukturu včetně mostů a tunelů a hlavně dovézt prvních několik druhů zboží a cestující. Rozhodnout, kde je lepší použít silniční vozidla a kde vlaky je už na vás."

"Když jsem dva roky nazpět vydával Mashinky do programu Předběžného přístupu (Early Access), dal jsem Vám několik slibů co bude ve hře před jejím plným vydáním zahrnuto. Nastínil jsem Vám vizi, na které se toho mnoho nezměnilo a ty dva roky se ji snažím naplnit do posledního puntíku. Ještě nás čeká spousta věcí, ale jsem nesmírně rád, že se dnes posouváme o velký kus vpřed a hrozně se těším na tenhle okamžik, kdy budete moci auta používat všichni.

Silniční doprava je volitelná, můžete dál používat pouze vlakovou a i pro ni už máme rozpracované další novinky, ale protože jsou silniční vozidla skutečný game changer, doufám, že jim dáte šanci, pošlete mi zpětnou vazbu a hlavně si je zamilujete tak jako já :)

Neočekávejte přítomnost vozidel hned pro všechny epochy. Začínáme s první várkou těch, které se zaměřují především na pasažéry a lehčí náklad, především pro první 3 epochy ve hře. Další budeme brzy přidávat a v jednom z příštích updatů se určitě objeví i vozidla pro převoz jídla a zboží, protože tam bude největší využítí právě silniční dopravy."

Watch on YouTube

Read this next