Skip to main content

Měsíc CoD Elite zdarma kvůli problémům

Systém nezvládl ohromný nápor hráčů.

Activison oznámil, že platícím uživatelům služby Call of Duty Elite, kteří mají statut Founder (Zakladatel), prodlouží službu o třicet dnů zcela zdarma. Ze strany Activisionu je to tak kompenzace hráčům za problémový start služby.

Za nefunkčnost či pomalost Call of Duty Elite může přitom enormní zájem hráčů. Ti se všichni snaží do nové služby přihlásit hned první den, jenže Elite nestíhá. Activision ale zdůraznil, že problémy s Call of Duty Elite nijak neovlivňují samotnou hru a Modern Warfare 3 tak lze hrát bez problémů.

"Při startu se naše registrační a přihlačovací systémy zhroutily pod náporem hráčů, kteří se chtěli do služby dostat najednou. V současné chvili jsme opravili jak registrace, tak přihlašování, ale zjistili jsme, že větší, než očekávaná poptávka, nám shazuje servery. Okamžitě uvádíme do provozu nové servery a posilujeme systém," píše se na oficiálním webu Call of Duty.

I když jsou tedy v současné době data spousty hráčů nedostupné, Activision hráče uklidňuje, že jejich data jsou v pořádku a v bezpečí. Všechna data z Black Ops a Modern Warfare 3 mají být opět k dispozici ve chvíli, kdy se Activisionu podaří vypořádat se s náporem hráčů.

Hraná reklama na Modern Warfare 3.

Read this next