Skip to main content
If you click on a link and make a purchase we may receive a small commission. Read our editorial policy.

Microsoft Flight Simulator a rozmanitá Kanada

Další vylepšená oblast.

Kanada je plná úžasných rozhledů z ptačí perspektivy, ať už jde o úchvatnou městskou architekturu, vlnami bičované severní pobřeží, rozhlehlou tundru, ledovce nebo do nebe se tyčící vrcholky hor. Nejnovější aktualizace světa pro Microsoft Flight Simulator zve milovníky tohoto simulátoru k objevování obrovské a rozmanité země v dosud nejvěrnějším podání ve vysokém rozlišení.

Při tvorbě této aktualizace zpracoval tým Microsoft Flight Simulatoru ohromné množství geoprostorových dat jako jsou výškové modely, satelitní snímky a letecké fotografie. Vedle dat, modelů a obrazového materiálu dává aktualizace vyniknout 12 městským oblastem, doplněným o nejnovější fotogrammetrické údaje, které zahrnují 87 detailně vytvořených pamětihodností.

Aktualizace obsahuje:

  • 5 detailně zpracovaných letišť: British Columbia’s Castlegar / West Kootenay Regional Airport (CYCG), Victoria International Airport, Vancouver Island
  • 9 atraktivních misí: Tři lety do divočiny (Vancouver Island, Newfoundland a Canadian Rockies), tři přistávací výzvy (Castlegar, Barkerville a Calgary), tři objevitelské lety (Vancouver, Montreal a Toronto).

Aktualizace světa je dostupná zdarma pro všechny hráče Microsoft Flight Simulatoru. Stačí jen aktualizovat účet, stáhnout World Update XI z herního obchodu a začít se kochat se krásami Kanady ze vzduchu!

"Doufáme, že se do této úchvatné severské země v Microsoft Flight Simulatoru vydáte už dnes. Vyslyšte volání nebe!"

Read this next