If you click on a link and make a purchase we may receive a small commission. Read our editorial policy.

Oceánie a Antarktida v aktualizaci Microsoft Flight Simulator

Další vylepšení herního světa.

Třináctý update herního světa Microsoft Flight Simulator vás pošle do nejvíce exotických koutů na Zemi.

Věnuje se totiž Polynésii, Mikronésii, Galapágům a Antarktidě. Čekají vás tedy nejen tropické, ale i mrazivé oblasti. Zavítat můžete na Havaj, Velikonoční ostrov, Fidži i Šalamounovy ostrovy, stejně tak navštívit Antarktický poloostrov.

Microsoft Flight Simulator si zakládá na krásách svého virtuálního světa, který je neustále doplňován o další fascinující kraje. Oceánie je jak kontinentem, tak geografickým regionem pokrývajícím severní jižní, východní i západní hemisféru. Tvoří ho odlehlé korálové ostrovy, dlouhé bílé písečné pláže, tyčící se sopky, obrovská neobydlená území tropického deštěného lesa a hustě zalidněná města plná moderních architektonických skvostů. Antarktida je cílovým místem snů letců s touhou po dobrodružství, záhadách a nekonečných výhledech na panenské pobřeží a ledem pokryté vnitrozemí.

World Update XIII pro Microsoft Flight Simulator zahrnuje Polynésii (Havaj a Velikonoční ostrov), Melanésii (Fidži, Nová Kaledonie, Nová Guinea, indonéská Západní Papua a Šalomounovy ostrovy), souostroví Galapágy a hlavní oblasti Antarktidy, především Antarktický poloostrov. Aktualizace přináší celkem 13 zemí a 28 závislých území, mnohé z nich ve vylepšeném rozlišení, díky kterému se mohou piloti těšit na nové výhledy. Je založena na nejnovějších leteckých fotografiích, satelitních snímcích a digitálních údajích výškové modelace. Je v ní také upravena výšková mapa Havaje a město Honolulu s desítkami manuálně vytvořených budov.

Partnerský tým Orbx také vytvořil 150 pamětihodností z celého regionu jako například: Čtyři řady monolitů Moai na Velikonočním ostrově, Autograph Tower – nejvyšší budovu v Indonésii a na jižní polokouli, sérii antarktických výzkumných stanic včetně McMurdo Station, Scott Base a Davis Station, maják Point Venus na Tahiti.

Tým Orbx pro aktualizaci taktéž vyprodukoval desítky ručně zhotovených letišť, z nichž některá budou vzduchoplavce lákat k dobrodružným STOL (startům a přistáním na krátké dráze). Jde například o:

  • Skupinu vysokohorských polních letišť na Papui Nové Guineji.
  • Mataveri International Airport (SCIP) na Velikonočním ostrově.
  • Kona International Airport (PHKO) na Havaji.
  • Nusatupe Airport (AGGN) na Šalomounových ostrovech.
  • Bora Bora Airport (NTTB) ve Francouzské Polynésii.
  • Moorea Airpot (NTTM) Francouzské Polynésii.

Kromě toho jiný tým, Perfect Flight, vyvinul jedenáct misí odehrávajících se nad tím nejlepším, co dokáže Oceánie nabídnout. Mise zahrnují pět objevitelských letů: Západní hory Maui v kluzáku DG Aviation LS8-18, Tahiti v letounu Cessna 152, let nad atolem Tarawa v souostroví Kiribati v helikoptéře Guimbal Cabri G2, let nad Mauna Kea na Havaji v letounu Diamond Aircraft DA62, přelet nad centrální Jávou v letounu Cessna 208B Grand Caravan.

Tři přistávací výzvy: Nadi International Airport (NFFN) na Fidži s letounem Airbus A320, Palmyra Airport (PLPA) na atolu Palmyra s letounem Bonanza G36 a Busilmin Airstrip (AYIN) na Papui Nové Guineji s letounem CubCrafters XCub.

Tři výpravy do divočiny: Cestu po Nové Kaledonii s letounem Diamond Aircraft DA62, výzva na Nové Guineji s letounem CubCrafters NXCub a Aloha na Havaji s letounem Cessna 172.

Aktualizace World Update XIII: Oceania and Antarctica je dostupná ZDARMA pro všechny majitele hry Microsoft Flight Simulator. Zkontrolujte si, zda máte simulátor v poslední verzi, stáhněte si World Update XIII a vydejte se objevovat v úžasných detailech reprodukovanou Oceánii a Antarktidu. Nebe volá!

About the Author
Jan Doskocil avatar

Jan Doskocil

EG.cz Managing Director

Comments