Skip to main content
If you click on a link and make a purchase we may receive a small commission. Read our editorial policy.

Kampaň Modern Warfare 3 bez co-opu?

Objasnění fám. A co zničitelné prostředí?

Modern Warfare 3 nakonec nebude obsahovat samostatnou kooperativní kampaň pro dva hráče. Tuto informaci včera přineslo několik herních serverů s odvoláním na citát Roba Bowlinga z Infinity Ward. Zjišťuje se, že šlo ale o pouhé nedorozumění.

"Kromě kampaně máme Spec Ops, kooperativní mód pro dva hráče a samozřejmě [kompetitivní] multiplayer, který je sám o sobě prostě báječný," řekl Bowling doslova na předváděčce hry. Jenže tím kooperativním módem měl na mysli právě Spec Ops, nikoliv samostatnou kampaň.

Některá média už do Modern Warfare 3 šijí kanonádou několika textů za den, jako třeba server NowGamer, který se rozhodl posoudit fyzikální model hry na základě nepodložených starších spekulací kolujících po internetu. Ty naznačovaly, že Modern Warfare 3 obsáhne zničitelné prostředí.

"Předváděčka hry v Londýně dokázala, že všechna destrukce ve hře je čistě naskriptovaná. Technologicky to nebylo ani zdaleka tak přesvědčivé jako ve dvanáctiminutovém videu z Battlefieldu 3," napsali nyní redaktoři serveru.

Jde už o druhou část předváděčky, ze které se média snaží vyrobit kauzu. Krátký level v Londýně, kde v prostorách podzemní dráhy projedete stanicí plnou lidí, si u tvrdých bulvárních deníků již vysloužil přezdívku "nová mise No Russian".

Sign in and unlock a world of features

Get access to commenting, homepage personalisation, newsletters, and more!

In this article

Call of Duty: Modern Warfare 3

PS3, Xbox 360, Nintendo Wii, PC, Nintendo DS

Related topics
About the Author

Levis

Contributor

Comments