Skip to main content
If you click on a link and make a purchase we may receive a small commission. Read our editorial policy.

Modern Warfare 3 čtyřikrát žádanější?

Než minulý díl Black Ops.

Internetový obchod Amazon měl sdělit neznámému webu PunchJump, že počet předobjednávek Modern Warfare 3 za úvodní týden (od zařazení do nabídky) je na dobré cestě, aby čtyřikrát překonal minulý díl Call of Duty: Black Ops.

Tuto zprávu se zatím nikomu významnému nepodařilo ověřit a může jít o pouhý výmysl. Že by tak zaúčinikoval trailer? Nikoliv, prohlášení se objevilo den před jeho vypuštěním, takže pokud je pravdivé, jednali zákazníci jen na základě uniklých informací na Kotaku nebo oblíbenosti minulých dílů. Vliv na to nemohla mít ani snaha o senzaci britského deníku Daily Mail, který hru odsoudil za přílišnou podobnost s bombovými útoky v londýnském metru.

Activision se ještě s předobjednávkovými čísly nevytasili, nicméně potvrdili úzkou kolaboraci studií Infinity Ward a Sledgehammer Games, z jejichž práce jsou prý zcela odvařeni: "Modern Warfare 3 bude nejvíce epickým dílem série. Tvůrci neúnavně dřeli, aby vytvořili hru nevídaného rozsahu s takovým důrazem na vyladění každého detailu a kreativitou, že posune žánr vpřed," hypuje CEO Eric Hirschberg.

Nejvíce vyzdvihuje "intenzitu filmečků, inovativní hratelnost a nejvíce pokročilý multiplayer všech dob". No, neměl by mu někdo jako nováčkovi v herní branži poradit, že pod slovem inovace si představujeme něco krapet jiného, než zatím předvedli (narážka na zítřejší preview)...?

Read this next