Skip to main content

Nalaďte si už tento víkend největší turnaj v Rainbow Six Siege ve střední Evropě

V4 Masters 2022 Play-Off.

Polská pobočka Ubisoftu oznámila, že tento víkend - 12. až 14. srpna - se fanoušci hry Tom Clancy's Rainbow Six Siege dočkají čtyř nejlepších partiček z Polska, České republiky, Slovenska a Maďarska - NecroRaisers (Česká republika), Yumisu Invicta (Polsko), Anonymo Esports (Polsko) a WiLD MultiGaming (Maďarsko) - které se zúčastní play-off Rainbow Six V4 Masters 2022 a budou soutěžit o hlavní výhru prize poolu ve výši 22 000 eur (100 000 zlotých).

Všechny zápasy finálové faze, jež bude probíhat v online formátu po dobu tří dnů. budou k dispozici v polštině od 17:00 SEČ na kanálu Twitch.tv/rainbow6pl a na televizní stanici Polsat Games TV, dále v maďarštině na oficiálním kanálu Twitch.tv/rainbow6hu a v češtině na Twitch.tv/topgamingeu v rámci programu Watch Party. Za produkci finálových her, stejně jako celého turnaje, je zodpovědná společnost FRENZY. Turnaj pořádá agentura Event Partners.

Zápasy budou komentovány a analyzovány těmito komentátory: Marcin "Marciu" Prusinowski, Patryk "Kiks" Cieszyński, Karol "Alban" Pakosz, Maciej "Sebol" Majewski, Mikołaj "Łazarz" Boroński a Daniel "Yden" Zegar. Analytický tým povede Tomek "Magvayer" Filipiuk.

Rainbow Six V4 Masters je dosud největší soutěží Rainbow Six Siege pořádanou ve střední a východní Evropě a je součástí celosvětového ekosystému esportu Rainbow Six, díky kterému se vítěz utká v evropské Challenger League.

Read this next