If you click on a link and make a purchase we may receive a small commission. Read our editorial policy.

Rainbow Six Siege Advanced Edition odhalena

Jiný obsah, než tušíte.

Amazon dnes vyzradil něco, co ještě UbiSoft neohlásil. Opětovné vydání protiteroristické střílečky z roku 2015, která se navzdory nelehkému startu stala postupem let fenoménem s 25 miliony hráči.

Advanced Edition Rainbow Six Siege (Alza.cz) má minimálně pro PS4 údajně vyjít už 13. února a listuje ji i novozélandský obchod Mighty Ape.

Re-edice by měla obsáhnout základní hru, deset balíčků a 600 kreditů (v hodnotě 5 dolarů), za které si odemknete prémiové věci.

Vzhledem k tomu, že se mluví o balíčcích s vzácnými bonusy, patrně nepůjde o přístup ke všem dodatečným jednotkám a mapám ani k nadcházející třetí sezoně, jak by se samozřejmě ihned nabízelo, aby si je lidé nemuseli dostahovat. Je možné, že výrobce chce, aby si lidé museli vše hezky dokoupit, ostatně ani se to nejmenuje "kompletní kompilace". Navíc Amazon dodává, že každý z těchto balíčků stojí jen 2,50 dolaru, což opět dokazuje, že se nejedná o ta velká rozšíření.

Vše koresponduje s plánovaným zásadním updatem 4.2, kvůli kterému jsou nyní dole servery procházející údržbou (výčet změn zde).

About the Author
Jan Doskocil avatar

Jan Doskocil

EG.cz Managing Director

Comments