Skip to main content

Podívejte se na hraní za Sama Fishera, pardon, Zero do Rainbow Six Siege

Už plnohodnotné představení operativce z updatu.

Po komerčním selhání Splinter Cell Blacklist se UbiSoft stále bojí udělat řádný nový díl. Namísto šoupe hrdinu stealth akce do příbuzných sérií ve všemožných aktualizacích a rozšířeních.

Dnes takto představil třetí sezónu obsahu z pátého roku podpory Rainbow Six Siege.

Hvězdou Operation Shadow Legacy je právě nový operativec, který nápadně připomíná Sama Fishera, leč jmenuje se z nějakého důvodu Zero. Nepochybně pracuje pro Fifth Echelon a má ty samé tři zelené laserové zaměřovače, jak je důvěrně známe ze Splinter Cell.

Watch on YouTube

Jedná se o útočnou postavu, která disponuje vychytávkou Argus Launcher. Tento gadget umí proniknout skrz zdi či okna, čímž vám poskytne přes ovladatelnou kamerku náhled na to, co se nachází na druhé straně.

Každá kamerka je vybavena jedním laserovým nabitím, které si poradí se způsobenou škodou od obránců snažících se ji zničit. Postava také přichází s unikátní zbraní SC3000K a pro boj na blízko s Karambitem.

Součástí této nové sezony, popisované jako té dosud největší, bude přepracovaná mapa Chalet s vylepšeními v prvním a druhém patře, včetně střechy. Pak tu ještě máme Ping 2.0 ve stylu Apex Legends, nový vedlejší gadget, raná verze opakovačky vašich předešlých dvanácti zápasů, nové vidění pro starší operativce k lepšímu vybalancování a plno jiných věcí. Update bude venku 17. srpna a na přelomu měsíce (od 27. srpna) bude hra k vyzkoušení během Free-2-Play akce.

Watch on YouTube

Read this next