If you click on a link and make a purchase we may receive a small commission. Read our editorial policy.

SOUHRN: Ostatní trailery a ohlášené hry od UbiSoftu

Animák Rainbow Six, DLC Watch Dogs, Rocksmith+, Just Dance 2022, Mario a Rabbits...

Jako byly do Overwatch či Team Fortress 2 krátké animáky k dalším postavám, tak něco podobného vzniklo k pilotce (a operátorce) Thunderbird do Rainbow Six Siege. Vedle ní účinkují helikoptéra a medvěd. Cross-play mezi PlayStation a Xbox verzemi má šlapat začátkem příštího roku:

Příběhové Bloodline DLC do Watch Dogs Legion se bude odehrávat před událostmi základní hry (čili prequel) a na scénu se vrátí hrdina jedničky Aiden Pearce, aby se setkal s Wrenchem z dvojky. Venku 6. července pro majitele Season Pass či samostatně za 15 eur:

Hudební Rocksmith+ na bázi předplatného vás naučí hrát na různé druhy kytary, jako to za použití stejné metody dokázalo už pět milionu lidí. Není to prý ani tak hra (typu Guitar Hero), jako spíš výukový nástroj. V létě na PC a na podzim na konzolích:

Také taneční hra Just Dance se v ročníku 2022 přemění zčásti v předplacenou službu (s Just Dance Unlimited s přístupem k 700 skladebám), což je u francouzského výrobce zjevný trend. V základu bude 40 hitů (včetně Believer od Imagine Dragons, Level Up od Ciara a Nails, Hair, Hips, Heels od Todrick Hall). Tanec, cvičení a sdílení odstartuje 4. listopadu 2021:

Exkluzivně pro Nintendo Switch vzniká Mario + Rabbids Sparks of Hope, pokračování úspěšného propojení dvou univerz Mario + Rabbids Kingdom Battle (2017), tahové strategie ala XCOM říznuté hopsačkou. K dispozici až ve 2022:

Upoutávka na film Werewolves Within dle VR titulu od UbiSoftu, hororovou komedii z malého města, která bude mít premiéru v kinech koncem června a na online službách začátkem července:

Letos má séríe Ghost Recon své 20. narozeniny, což má náležitě oslavit nějakým "překvapením", ale ta uniklá hra ještě zatím oficiálně ohlášena nebyla:

Témata v tomto článku

Sledujte témata a dáme vám vědět, až k nim publikujeme něco nového.  Manage your notification settings .

About the Author
Jan Doskocil avatar

Jan Doskocil

EG.cz Managing Director

Comments