Skip to main content

SOUHRN: Ostatní trailery a ohlášené hry od UbiSoftu

Animák Rainbow Six, DLC Watch Dogs, Rocksmith+, Just Dance 2022, Mario a Rabbits...

Jako byly do Overwatch či Team Fortress 2 krátké animáky k dalším postavám, tak něco podobného vzniklo k pilotce (a operátorce) Thunderbird do Rainbow Six Siege. Vedle ní účinkují helikoptéra a medvěd. Cross-play mezi PlayStation a Xbox verzemi má šlapat začátkem příštího roku:

Watch on YouTube

Příběhové Bloodline DLC do Watch Dogs Legion se bude odehrávat před událostmi základní hry (čili prequel) a na scénu se vrátí hrdina jedničky Aiden Pearce, aby se setkal s Wrenchem z dvojky. Venku 6. července pro majitele Season Pass či samostatně za 15 eur:

Watch on YouTube

Hudební Rocksmith+ na bázi předplatného vás naučí hrát na různé druhy kytary, jako to za použití stejné metody dokázalo už pět milionu lidí. Není to prý ani tak hra (typu Guitar Hero), jako spíš výukový nástroj. V létě na PC a na podzim na konzolích:

Watch on YouTube

Také taneční hra Just Dance se v ročníku 2022 přemění zčásti v předplacenou službu (s Just Dance Unlimited s přístupem k 700 skladebám), což je u francouzského výrobce zjevný trend. V základu bude 40 hitů (včetně Believer od Imagine Dragons, Level Up od Ciara a Nails, Hair, Hips, Heels od Todrick Hall). Tanec, cvičení a sdílení odstartuje 4. listopadu 2021:

Watch on YouTube

Exkluzivně pro Nintendo Switch vzniká Mario + Rabbids Sparks of Hope, pokračování úspěšného propojení dvou univerz Mario + Rabbids Kingdom Battle (2017), tahové strategie ala XCOM říznuté hopsačkou. K dispozici až ve 2022:

Watch on YouTube
Watch on YouTube

Upoutávka na film Werewolves Within dle VR titulu od UbiSoftu, hororovou komedii z malého města, která bude mít premiéru v kinech koncem června a na online službách začátkem července:

Watch on YouTube

Letos má séríe Ghost Recon své 20. narozeniny, což má náležitě oslavit nějakým "překvapením", ale ta uniklá hra ještě zatím oficiálně ohlášena nebyla:

Watch on YouTube

Read this next