If you click on a link and make a purchase we may receive a small commission. Read our editorial policy.

Neuvěřitelné: God of War Ragnarok překonal i Call of Duty

Krabicovky za úvodní týden a srovnání s minulým dílem.

Pokračuje to ve velmi pozitivních zvěstech, které slýcháme od konce minulého týdne či z oficiálního přehledu hodnocení.

I další prodejní výsledky God of War Ragnarok čerpají z dat za krabicovky ve Velké Británii, protože odjinud zatím nejsou známy.

Dle nich je jasné, že jde o naprostý bestseller - ještě mnohem úspěšnější, než to dosud soudě dle různých signálů vypadalo.

Ragnarok totiž za úvodní týden na trhu prodal více kusů než jiný aktuální bestseller Call of Duty: Modern Warfare 2, což se rozhodně dopředu nečekalo, i více než únorový hit Elden Ring.

Úctyhodné to je i kvůli tomu, že severská akční adventura od Sony Santa Monica existuje jen pro PS4 a PS5, zatímco Call of Duty cílí i na PC a Xbox - má tedy k dispozici mnohem větší publikum a více platforem.

Samozřejmě, jsou to jen data z krabicovek z jedné země, nejsou v tom digitálky, které mohou pořadí přemíchat, přesto to ledacos vypovídá o ohromné trefě do černého.

Navíc - odbyt Ragnarok byl za úvodní týden o 51 procent vyšší než u God of War z roku 2018. A konzole PlayStation 5 (hardware) díky tomu zažila největší odbyt za celý letošek.

Celkově je tento díl God of War druhou největší premiérou v Británii za 2022, hned za FIFA 23, čímž za sebou nechal i Pokémon Legends: Arceus.

Sign in and unlock a world of features

Get access to commenting, homepage personalisation, newsletters, and more!

In this article

God of War Ragnarok

Video Game

About the Author
Jan Doskocil avatar

Jan Doskocil

EG.cz Managing Director

Comments