If you click on a link and make a purchase we may receive a small commission. Read our editorial policy.

Neuvěřitelné: God of War Ragnarok překonal i Call of Duty

Krabicovky za úvodní týden a srovnání s minulým dílem.

Pokračuje to ve velmi pozitivních zvěstech, které slýcháme od konce minulého týdne či z oficiálního přehledu hodnocení.

I další prodejní výsledky God of War Ragnarok čerpají z dat za krabicovky ve Velké Británii, protože odjinud zatím nejsou známy.

Dle nich je jasné, že jde o naprostý bestseller - ještě mnohem úspěšnější, než to dosud soudě dle různých signálů vypadalo.

Ragnarok totiž za úvodní týden na trhu prodal více kusů než jiný aktuální bestseller Call of Duty: Modern Warfare 2, což se rozhodně dopředu nečekalo, i více než únorový hit Elden Ring.

Úctyhodné to je i kvůli tomu, že severská akční adventura od Sony Santa Monica existuje jen pro PS4 a PS5, zatímco Call of Duty cílí i na PC a Xbox - má tedy k dispozici mnohem větší publikum a více platforem.

Samozřejmě, jsou to jen data z krabicovek z jedné země, nejsou v tom digitálky, které mohou pořadí přemíchat, přesto to ledacos vypovídá o ohromné trefě do černého.

Navíc - odbyt Ragnarok byl za úvodní týden o 51 procent vyšší než u God of War z roku 2018. A konzole PlayStation 5 (hardware) díky tomu zažila největší odbyt za celý letošek.

Celkově je tento díl God of War druhou největší premiérou v Británii za 2022, hned za FIFA 23, čímž za sebou nechal i Pokémon Legends: Arceus.

Tagged With
About the Author
Jan Doskocil avatar

Jan Doskocil

EG.cz Managing Director

Comments