Skip to main content
If you click on a link and make a purchase we may receive a small commission. Read our editorial policy.

Nextgenový Zaklínač 3 bude podporovat a zahrnovat populární modifikace

Co hned pošlape a co ne?

Je to takový dozvuk k tomu, o čem jsme psali dnes ráno. A zároveň rozptýlení jedné z nejčastějších obav, které byly spojovány s 14. prosince vycházejícím nextgen upgradem zdarma pro Zaklínač 3: Divoký hon.

CD Projekt Red totiž dopředu myslel na populární fanouškovské modifikace, které jsou nedílnou součástí úspěchu a dlouhodobé životnosti.

Seznam těch modů, které budou v nextgen upgrade PC verzi kompatibilní a funkční, je v PDF souboru zde. Například jde o All Quest Objectives On Map, Over 9000 - Weight Limit Mod, High Quality Faces, Fast Travel from Anywhere, Super Turbo Lighting Mods, TW3 Gameplay Tweaks či Increased Creature Loot.

Některé mody už budou automaticky zahrnuty v aktualizaci (v závislosti na dané platformě), pokud s tím jejich autoři souhlasili. Polské studio prý získalo svolení, odměnilo autory a uvede je v závěrečných titulcích, což nebývá běžné. Tyto mody prý musely být lehce upraveny, optimalizovány s podklady a otestovány.

Naopak je zřejmé, že mody jako Friendly HUD, God Mode, Ultra Gore 2 – A Dismemberment Mod, Beautiful Grass Mod V3 či Autoloot Mod v době vydání fungovat nebudou.

Jejich tvůrci je musí předělat, v čemž pomohou i nové nástroje od vývojářů, tzv. ModKit, pro již vylepšenou verzi Zaklínače 3. Později má dorazit též updatovaná podoba WolvenKit, pokud budou mít autoři přes Vánoce čas.

Sign in and unlock a world of features

Get access to commenting, homepage personalisation, newsletters, and more!

In this article

The Witcher 3: Wild Hunt

PS4, PS5, Xbox One, Xbox Series X/S, PC

About the Author
Jan Doskocil avatar

Jan Doskocil

EG.cz Managing Director

Comments