If you click on a link and make a purchase we may receive a small commission. Read our editorial policy.

Nextgenový Zaklínač 3 bude podporovat a zahrnovat populární modifikace

Co hned pošlape a co ne?

Je to takový dozvuk k tomu, o čem jsme psali dnes ráno. A zároveň rozptýlení jedné z nejčastějších obav, které byly spojovány s 14. prosince vycházejícím nextgen upgradem zdarma pro Zaklínač 3: Divoký hon.

CD Projekt Red totiž dopředu myslel na populární fanouškovské modifikace, které jsou nedílnou součástí úspěchu a dlouhodobé životnosti.

Seznam těch modů, které budou v nextgen upgrade PC verzi kompatibilní a funkční, je v PDF souboru zde. Například jde o All Quest Objectives On Map, Over 9000 - Weight Limit Mod, High Quality Faces, Fast Travel from Anywhere, Super Turbo Lighting Mods, TW3 Gameplay Tweaks či Increased Creature Loot.

Některé mody už budou automaticky zahrnuty v aktualizaci (v závislosti na dané platformě), pokud s tím jejich autoři souhlasili. Polské studio prý získalo svolení, odměnilo autory a uvede je v závěrečných titulcích, což nebývá běžné. Tyto mody prý musely být lehce upraveny, optimalizovány s podklady a otestovány.

Naopak je zřejmé, že mody jako Friendly HUD, God Mode, Ultra Gore 2 – A Dismemberment Mod, Beautiful Grass Mod V3 či Autoloot Mod v době vydání fungovat nebudou.

Jejich tvůrci je musí předělat, v čemž pomohou i nové nástroje od vývojářů, tzv. ModKit, pro již vylepšenou verzi Zaklínače 3. Později má dorazit též updatovaná podoba WolvenKit, pokud budou mít autoři přes Vánoce čas.

About the Author
Jan Doskocil avatar

Jan Doskocil

EG.cz Managing Director

Comments