Skip to main content
If you click on a link and make a purchase we may receive a small commission. Read our editorial policy.

Nová Zelda se prodává lépe než Hogwarts Legacy

Jejichž Switch verze byla odložena.

Během nedělního podvečera k nám doputovaly první prodejní výsledky zásadní exkluzivity od Nintenda.

The Legend of Zelda: Tears of the Kingdom se za pouhých pár dnů na trhu stala největší krabicovou premiérou ve Velké Británii za rok 2023. Za sebou tedy nechala jak únorové Hogwarts Legacy (dokonce o 54 procent), tak Star Wars Jedi Survivor, Resident Evil 4 Remake, Dead Space Remake a další.

Současně šlo o největší start hry ze série Zelda, který byl téměř třikrát větší než u Breath of the Wild. A to jsou pořád započítány jen krabicovky, nikoli stále rostoucí digitální verze.

Tears of the Kingdom stačily úvodní dny i k tomu, aby se stala osmým celkově nejprodávanějším dílem série, praví britské GfK.

"Ve hře The Legend of Zelda: Tears of the Kingdom, která je již dostupná pro Nintendo Switch, na vás čeká epické dobrodružství na zemi i v oblacích Hyrule. Hráči se vydají na dobrodružnou výpravu, aby odhalili pravdu o kataklyzmatické události, která uvrhla království do chaosu. Záleží čistě na jejich uvážení, jakou cestou si zvolí na pouti rozlehlou krajinou a tajemnými ostrovy vznášejícími se na širém nebi. Nové cíle, nebezpečí, pozoruhodné scenérie a hádanky budou vyžadovat důvtip a vynalézavost. Hráči mohou využít nově nabyté Linkovy schopnosti k boji proti zlovolným silám ohrožujícím království."

Jinak Hogwarts Legacy pro Switch bylo znovu odloženo z července na 14. listopadu 2023:

Sign in and unlock a world of features

Get access to commenting, homepage personalisation, newsletters, and more!

In this article
Related topics
About the Author
Jan Doskocil avatar

Jan Doskocil

EG.cz Managing Director

Comments