Skip to main content
If you click on a link and make a purchase we may receive a small commission. Read our editorial policy.

V květnu další varianta pouzdra pro Switch se Zeldou

Naváže na to z února.

V tomto luxusním cestovním pouzdru s motivem akční dobrodružné hry The Legend of Zelda: Tears of the Kingdom můžete bezpečně a bez obav převážet svou oblíbenou herní konzoli Nintendo Switch, Switch Lite nebo Switch – OLED Model. Nedílnou součástí tohoto pouzdra je polohovatelný stojánek, který vám při používání konzole umožňuje upravit pozici obrazovky podle potřeby. Když později uložíte konzoli zpět do pouzdra, ochrání stojánek její obrazovku před poškrábáním. Na jeho vnitřní straně se navíc nachází prostor pro pět herních karet. Pouzdro lze také pohodlně přenášet za pevné držadlo. Třešničkou na dortu pak je přívěsek na jezdci zipu v podobě znaku vládnoucího rodu Hyrulského království.

Balení rovněž obsahuje plastové pouzdro na microSD karty s kapacitou dvou microSD karet, které se vejde do libovolné pozice v prostoru pro herní karty na vnitřní straně stojánku.

Luxusní cestovní pouzdro NNS433 s motivem The Legend of Zelda: Tears of the Kingdom, které bude v prodeji od 12. května 2023, si můžete už teď předobjednat za doporučenou maloobchodní cenu 499 Kč.

Naváže na starší podobné pouzdro z února s jiným obrázkem.

Read this next