If you click on a link and make a purchase we may receive a small commission. Read our editorial policy.

Odhaleny HW nároky Modern Warfare 3

Plus další bonusy a výhody PC verze.

Na komunitní podstránce oficiálního webu Call of Duty byly oznámeny minimální hardwarové požadavky pro PC verzi Call of Duty: Modern Warfare 3. Ty jsou na dnešní poměry velmi mírné:

Operační systém: Windows XP/Vista/7, procesor: Intel Core 2 Duo E6600 nebo AMD Phenom X38750 nebo lepší, paměť: 2 GB RAM, pevný disk: 16 GB volného místa, grafická karta: s podporou Shadrů 3.0 nebo lepší, 256 MB nVidia Ge Force 8600 GT, nebo ATI Radeon X1950 nebo lepší, zvuková karta: s podporou DirectX 9.0c nebo lepší.

Společně s tím bylo na stejném webu také oznámeno několik detailů spojených s PC verzí. Hráč si například nebude moci nastavit hodnotu maximální FPS, ve hře nebude naklánění se z rohů a nástroje pro modování hry nebudou dostupné při spuštění.

Na druhou stranu bude mít Modern Warfare 3 na PC podporu pro plnohodnotné párování hráčů, žebříčky a hodnocení hráčů i pro mód Spec Ops, hra bude obsahovat podporu pro LAN i Steamworks a maximální počet hráčů (v Ground War) bude 18 - po vydání se ale prý může zvýšit. Chybět nebudou ani dedikované servery, unikátní možnosti grafického nastavení, Remote Console pro adminy serverů a další vychytávky.

Působivý Redemption trailer pro Modern Warfare 3.

Sign in and unlock a world of features

Get access to commenting, homepage personalisation, newsletters, and more!

In this article

Call of Duty: Modern Warfare 3

PS3, Xbox 360, Nintendo Wii, PC, Nintendo DS

Related topics
About the Author

Adam Homola

Contributor

Comments