If you click on a link and make a purchase we may receive a small commission. Read our editorial policy.

Odklad Crackdown 3 na jaro 2018

Podrobné vysvětlení paní šéfové.

Xbox One X, který si od zítra budete moci předobjednat přímo od Microsoftu (asi nějaká motivační akce či bundle?), právě přišel o svou jedinou startovní exkluzivitu.

Crackdown 3 (Alza.cz) nedorazí 7. listopadu, jak mělo, nýbrž až někdy na jaře 2018. Platí to pro xboxovou i počítačovou verzi, na nichž makají tři studia Reagent Games, Sumo Digital a Cloudgine.

Důvod je klasický: nutnost více času "pro zajištění kvalitního zážitku vybalancovaného ve všech směrech, ať už je řeč o kampani, co-opu či kompetitivním mulťáku, který dorazí na trh v ten správný čas" (že by narážka na přeplněné předvánoční období, viz neúspěch Dead Rising 4 loni?).

Shannon Loftis, generální manažerka Microsoft Games Studios, pro Polygon uvedla, že měsíce navíc využijí i pro vylepšení grafické stránky (kritizované některými na červnovém E3, viz 10 minut dema), aby "hráče ještě více vtáhla".

Tato městská akce je prý mimořádně ambiciozním projektem, ať už jde o 4K hraní, futuristický otevřený svět či MP s výpočty přes cloud. Vývojáři údajně nesmírně tvrdě pracují a prokázali vášeň k této značce, aby uspokojili fanoušky a vše řádně vyladili.

Když se Polygon optal, jestli odsun Crackdown 3 nezpůsobí mezeru v lineupu pro Xbox One X, šéfová z MS ho hned zahrnula dlouhým seznamem exkluzivit (Forza Motorsport 7, Cuphead, Super Lucky's Tale, konzolový start PlayerUnknown's Battlegrounds) i dalších velkých podzimních her (včetně Middle-earth: Shadow of War, Assassins Creed Origins, Call of Duty WWII, Star Wars Battlefront 2, Destiny 2 a další), z nichž prý mnohé budou na X1X nějak vylepšené.

Comments