Skip to main content
If you click on a link and make a purchase we may receive a small commission. Read our editorial policy.

Crackdown 3 dle hitparád na xboxovém obchodě nikdo nehraje

Jen hardcore hráči jednou pustili singl.

Nápovědou byly už ty tristní prodeje krabicovek v Británii a ani digitálky či přítomnost na Xbox Game Pass tuhle hru nezachrání.

Podle oficiálních žebříčků nejhranějších her uplynulého týdne na různých verzích Microsoft Store se zdá, že Crackdown 3 téměř nikdo nehraje. Ani v jedné ze zemí se nedokázalo dostat do první desítky nejhranějších titulů, což je na xboxovou exkluzivitu, first-party titul, hodně slabé:

Watch on YouTube

Ale pak je tu pořadí podle specializovaného webu TrueAchievements, které tvrdí pravý opak.

Dle něj byla singleplayerová kampaň Crackdown 3 třetí nejhranějšího hrou týdne k 17. únoru, hned po dvou Free-2-Play (Apex Legends a Fortnite), vlastně tedy nejhranějším z placených titulů (multiplayerový režim, technicky ambiciózní Wrecking Zone skončil až na 22. příčce, jiné novinky Metro Exodus a Far Cry: New Dawn se dokonce krčí na chvostu tabulky).

Jak je takový rozpor možný, ptáte se? Jde o to, že TrueAchievements čerpají data z více než půl milionu svých uživatelů, kteří patří spíš mezi hardcore hráče. A hlavně posuzují zájem dle toho, kolik lidí hru kdy spustilo.

Oproti tomu oficiální hitparády nejhranějších titulů na obchodě Microsoftu sází na jiné metriky - na to, kolik hodin lidé celkově v jednotlivých hrách strávili. Z toho vyplývá, že Crackdown 3 sice mnozí mohli ze zvědavosti jednou spustit, například díky přístupu ke hře v Xbox Game Pass, ale prostě je ničím nezaujalo.

Read this next