Skip to main content
If you click on a link and make a purchase we may receive a small commission. Read our editorial policy.

Startovní trailer Crackdown 3, technický test už zítra

+ co podporuje a co ne?

Město je pod palbou od korporace TerraNova a jen vy ho můžete zachránit od temnoty. Připravte si výzbroj, zapněte si svůj oblek a vyražte do boje za New Providence.

Takový je popis Windows 10 a Xbox One exkluzivity Crackdown 3 od Microsoftu a Sumo Digital - zde je startovní trailer:

Watch on YouTube

Výrobce potvrdil, že hned od 15. února bude plná hra k mání i na službě Xbox Game Pass, což může úplně zabít prodeje samostatné edice pro trvalý přístup ke hře. Na Xbox Game Pass překvapivě brzy také přibude Shadow of the Tomb Raider:

Crackdown 3 je titulem s nálepkou Play Anywhere, takže s jednou kopií můžete hrát jak na počítači, tak na konzoli. Naopak, s dříve avizovanou podporou cross-play bychom nepočítali, protože od roku 2016 se koncept dost změnil a nejspíš to nezůstalo jako priorita, když se teď středobodem hry stal kompetitivní multiplayerový mód Wrecking Zone.

Právě ten se stane náplní technického testu, který odstartuje už zítra, 7. února. Cílem je řádné otestování cloudového řešení na platformě Azure, kde můžete kompletně zničit budovy a způsobit zkázu bezprecedentního rozsahu. Jak se do testu dostat a co dále v něm najdete, se dozvíte zde.

Read this next