Skip to main content

Oznámí 2K Czech na Gamescomu Mafia 3?

Zatím pořádají velký nábor posil.

Vlastní zpráva - Domácí fanstránka MafiaGame.cz sice již déle nefunguje, ale na jejím Twitteru se o víkendu objevila zajímavá zprávička: "Kdo chce vedet vic o novince, kterou 2K Czech a 2K Games oznami na letosnim GamesCOMu? :)"

Momentálně není úplně zřejmé, který redaktor fanstránky tam tento tweet nahodil, odkud vlastně čerpá ani jestli se nejedná jen o nějakou legraci.

2K Czech to jako vždy nechtěli nijak oficiálně komentovat a o žádném plánovaném oznámení pro srpnový veletrh v Kolíně nad Rýnem nic netuší. Načasování ohlášení čehokoli není v jejich kompetenci a nerozhoduje se o tom v Brně, nýbrž v zahraniční centrále.

Ale nebylo by příznačné, pokud by spekulovaná Mafia 3 byla oznámena právě na GamesComu - dva roky po vydání druhého dílu a pět let po představení dvojky taktéž v Německu?

Každopádně studio 2K Czech zatím pořádá velký nábor posil. Jak si všimli Mafia.Czech-Games.net, momentálně na stránkách své matky hledají 11 nových zaměstnanců na pozice jako např. vedoucí designér, programátor nástrojů, online programátor, 3D grafik prostředí, senior animátor a další. Po loňském letním propouštění se tak opět plní stavy.

"Prakticky u všech výše uvedených pozic je nutností mít zkušenosti v oblasti programování pro konzole PS3 a Xbox 360. U Game Designera je dokonce požadována znalost iOS a sociálních her.," vypíchla fansite něco, co trochu působí jako případ s Watch Dogs, které se v budoucnu pro Mafia 3 může stát vážnou konkurencí.

Read this next