Skip to main content

Podívejte se na průchod celým Uncharted 3

Přiměje vás k pořízení PlayStation 3?

Desítkové Uncharted 3 (recenze) je hrou, kvůli které mnozí vážně přemýšlejí o pořízení PlayStation 3. Tyto úvahy jsou slyšet zejména z tábora dosud zatvrzelých PCčkářů, kteří ještě doma žádnou konzoli nemají.

V jejich rozhodování jim může pomoci shlédnutí průchodu celou hrou, který pořizuje IGN v rámci svého obrovského speciálu. Doporučujeme tam zabrousit už jen pro omrknutí, jak má vypadat skutečný speciál o nějaké hře (a nikoli pouze mdlý výpis veškerého starého obsahu z dřívějška).

Zatím tam jsou obvykle čtvrthodinová videa z hraní kompletních čtyř úvodních kapitol (z celkem dvaadvaceti) Uncharted 3. Ještě než začnete namítat něco o spoileru...

Smyslem těchto videí jsou tři věci: slouží coby návod pro ty, kteří by náhodou někde zakysli (ano, tací se mezi příležitostnými hráči na PS3 najdou) i coby užitečný rádce, kde najít všechny skryté poklady (pro dohrání na 100 procent).

A v neposlední řadě si je PCčkáři mohou pouštět jako celonoční film, o co všechno přicházejí, když už je Uncharted 3 takovým plnokrevným zážitkem jako v kině. Zjistí tam mimojiné i to, že zdaleka ne všechny kapitoly se odehrávají v exotickém prostředí nebo v adrenalinových situacích, jak se může jevit z trailerů.

Uncharted 3 s českými titulky u nás vyjde v půlce příštího týdne za 1290 Kč, za něž od Xzone dostanete i náhodně rozdávané poklady.

Kratší verze japonské TV reklamy s Harrisonem Fordem

Read this next