Skip to main content

Potvrzení Forza Horizon 5 Rally Adventure, včetně kompletně zničitelného lesa

Vzhůru do oblasti Sierra Nueva + trailer, obrázky, soundtrack.

Během streamu Let’s GO! studio Playground Games oznámilo, že se od 29. března objeví rally závody v rámci rozšíření Forza Horizon 5 Rally Adventure, a to ve verzích pro konzole Xbox, PC s Windows a Steam a také na platformě Cloud Gaming (Beta).

V pořadí druhé velké rozšíření umožní hráčům prokázat jejich závodnické umění v šesti biomech včetně zcela nového regionu Sierra Nueva, kde se budou moct stát členy tří různých rally týmů a účastnit se dosud nejvyššího počtu událostí v rámci všech rozšíření Horizonu.

  • Kromě oblasti Sierra Nueva a nových závodních akcí se hráči mohou těšit na další premiérový obsah. Kompletní podrobnosti jsou k dispozici na blogu Forza.net.
  • 10 nových off-roadových aut včetně kompletně elektrického Fordu F-150 Lightning Platinum (2022) a Hooniganu Volkswagen Baja Beetle Class 5/1600 „Scumbug“ (1973).
  • Rozšířená nabídka předmětů v EventLabu s rallyovou tematikou jako jsou mj. bariéry s reklamami, vlajky a civilní auta.
  • Nová hudba z oblíbené stanice Epitaph Radio v hardrockovém rally stylu.
  • Nové rally součástky k úpravě aut na rallyové speciály včetně antilag systému zvyšujícího výkon motorů s turbodmychadlem.

V DLC budou také pokročilejší vizuální efekty (oproti základní hře) a kompletně zničitelný les.

Forza Horizon 5 Rally Adventure je součástí sad Forza Horizon 5 Premium Add-ons Bundle, Premium Edition a Expansions Bundle, samostatně pak bude k dostání za 499 Kč.

Read this next